SA:MP zajednica Zapadni Balkan
Powered by Experience hosting
229
posjeta

Tema: [POMOC] GTA V

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
Homie

Spol: Muški
Trening kamp: 0/20

AMD® Bristol Ridge APU Dual Core Processor A9-9420
AMD Radeon 520 sa 2GB DDR3 sopstvene memorije
4GB (4GB x 1) DDR4 1866MHz SDRAM
SSD Hard 256gb

Pozdrav, ovo je konfiguracija racunara odnosno laptopa i imam problem sa GTA V tacnije igram igricu i negde baca laga pa mi ne ucitava objekte na vreme. Citao sam o problemima na netu da je problem verovatno do drajvera graficke kartice ali me interesuje neko strucniji da mi kaze sta i kako.

Administrator

Spol: Muški
Trening kamp: 20/20

Procesor ti je ispod minimalnih preporučenih zahtjeva (Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz)

Probaj smanjit rezoluciju na 720p, ako već nisi. Također skini najnovije drivere za grafu i odradi windows update. Možda dobiješ par fps više,mada nikad nećeš moć sa takvim procesorom igrat GTA V dok voziš da ti učitava ekspresno objekte,pošto procesor je slab.

Ako budeš planira kupovat novi laptop ili pc,gledaj koliko procesor dadne na https://www.cpubenchmark.net/ ,te koliko daje procesor iz minimalnih zahtjeva navedenih za igre koje želiš igrat. I moj ti je savjet da ako nemaš dosta novaca,rađe si kupiš pc. Jer laptop sa istim performansama ko neki komp dođe puno skuplje.

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2016 - 2018, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.