FORUM OBAVIJEST: Scripting Battle - Prijave otvorene!
SA:MP zajednica Zapadni Balkan
Powered by Experience hosting

Sri - 25.04.2018. - 04:55
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
206
posjeta

Tema: Non-system disk or disk error

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
Spol: Muški
Trening kamp: 10/20

Prije par dana sam isključio laptop, uključio poslije možda sat-dva i dolazilo mi je nešto "non-sytem disk or disk error" i stiskao sam nešto bezveze po tastaturi i pokrenuo mi se windows, zatim sam uradio restart i ponovo ista stvar, ali ovaj put dođe do Starting Windows i sve ponovo kao da se tek laptop upalio. Jutros sam instalirao sistem, restartovao računar i opet ista stvar. Došlo je "Non-system disk or disk error" i tu sam laptop ostavio i nisam ništa dirao, kad sam došao kroz možda 5 minuta laptop mi se upalio lol. Ima li neko rješenje za ovo?

Global moderator
 | 3037
Ne znam jesam poš`o il sam doš`o...
Trening kamp: 20/20

servis...
Došao sam u igru da se udovoljim i zezam s novim ljudima, a ne da dvije trećine igre provedem pisajući esej.

Najnoviji radovi:

Ostali radovi:

MEMBER SINCE - 22.06.2015.
GLOBAL MODERATOR SINCE - 20.07.2017

lokalni moderator
 | 1535
Trening kamp: 12/20

Ja sam imao nesto slican problem samo sto meni nije se nikako mogao bootvati do kraja.
Uglavnom temelj svega je da otkrijes u cemu je rijec, ako si radio sistem vec, znaci da je problem u hardweru.
Prva stvar koju mozes da uradis jeste da skines besplatan bootup softwer za provjeru ispravnosti diska i otklanjanja gresaka, ako on sve odradi i pokaze da  hard disk nema greski onda probaj da ubacis drugi hdd da provjeris 100% da li je hdd ispravan, ako je ispravan hdd jedini problem moze biti u BIOS-u, a tu postoje dvije mogucnosti, ili da restartujes bios ili da ga apdejtas, probaj izvaditi bios baterije pa provjeri.
Javi ako rijesis problem.

Mnogi nece razumeti mene i moj stil zivota!
Trening kamp: 20/20

Ja mislim da je Hars Disk pri kraju, opet najbolje odnijeti u servis :D

Trening kamp: 10/20

ma ovo kao promjena vremena, prije par dana nije moglo i upalim jučer i evo normalno radi

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2018, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.