SA:MP zajednica Zapadni Balkan
Powered by Experience hosting

Pon - 11.12.2017. - 01:15
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
375
posjeta

Tema: SAMP v0.3.8 RC

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
**
Trening kamp: 16/20

Danas je izašlo novo ažuriranje (update) za SAMP tačnije v0.3.8 RC koja donosi dvije zainimljive stvari
- mogućnost za eksterne skinove za igrača čak 10 000 slotova;
- mogućnost za dodatne objekte (modele) nevjerovatnih 29 000 slotova;

Za više informacija pogledajte ovdje: https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=644105

Spol: Muški
Trening kamp: 20/20

Još da ubace vozila da mogu i ekstra :D

Zara Gaming RPG ~ Vlasnik ~
Trening kamp: 15/20

Ima zapravo mnogo vise mogucnosti sa ovim mogucnostima iznad samo niste skontali jos! :D

Uploadujte svoje slike i fajlove brzo, lako i sa ocuvanim kvalitetom 100%

www.uploaduj.me

Zara Gaming RPG! (Since 28.06.2014)

Mislio sam praviti Launcher zbog custom modela i textura ali necu, zbog Kalcor'ovog update-a koji omogucava to što želim.
Kao da lik zna šta ja želim xD
Inace ovo je Good Job.

**
~Zara Gaming RPG ~

Ima nade za SAMP  :D

Global moderator
 | 545

Auu, ne mogu vjerovati da se nisam ulogirao ovaj tren na ZB ne bih ni znao za ovaj update.

Taman kad odustanem od DayZ servera i pocnem raditi neku verziju RP-a Kalcor napravi custom modele... Baš me zanimaju nadolazeći projekti.

Global moderator
 | 2187
Ne znam jesam poš`o il sam doš`o...

Auu, ne mogu vjerovati da se nisam ulogirao ovaj tren na ZB ne bih ni znao za ovaj update.

Taman kad odustanem od DayZ servera i pocnem raditi neku verziju RP-a Kalcor napravi custom modele... Baš me zanimaju nadolazeći projekti.

I mene takođe, inače ovo me opet podstaklo da krenem brljaviti po pawnu xD
Došao sam u igru da se udovoljim i zezam s novim ljudima, a ne da dvije trećine igre provedem pisajući esej.
      Najnoviji radovi:

Ostali radovi:

Prijatelj zajednice
 | 2727
Trening kamp: 19/20

Odličan update! Šteta što su zakasnili jedno 6 godina.

Nature has a way of correcting itself
Trening kamp: 0/20

"You know, many lifetimes ago, I loved a woman immeasurably. And she loved me. And we had a son and then a daughter. And for many years, I felt I was the most fortunate man in the world. My life was bliss. And one night, a man came to my door and he gave me a horrible choice - to leave without saying a word to them, or to stand and watch them tortured and then killed. And I left without a farewell. And to spare them pain, I endured an agony worse than death.

If there's one immutable truth about life... it's often more cruel than it is fair, and rarely provides an opportunity for any of us to find closure. And all your posture and all your threats of war will merely delay the inevitable, causing you to forfeit the opportunity you have... which was denied me."

**

počelo je  :D

*
Trening kamp: 13/20

0.3.8RC3-2 :D
SA-MP 0.3.8 RC3
« Zadnja izmjena: Sub - 25.11.2017. - 13:31 Sanel_Pandzic »

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2017, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.