SA:MP zajednica Zapadni Balkan
Powered by Experience hosting

Pon - 11.12.2017. - 01:19
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
312
posjeta

Tema: [FS] Winter Edition Package

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
*
Spol: Muški
SA:MP Developer
Trening kamp: 20/20

Winter Edition Package
Info
Pozdrav svima prije svega,evo da i ja nesto objavim na forumu,nije nista nevidjeno i slicno,ali
ce dobro doci svima koji traze nesto na ovu foru ili im se neda traziti po netu,pa ce ovdje dobiti vecinu :D

Radi se o tome da sam ja pojedine stvari za zimski ugodjaj uklopio u jednu temu,tu imate sisteme kao sto su:
Sistem bozicne kape
Sistem padanja snijega
Snijeg po ulicama Los Santosa

LINKOVI:
Sistem bozicne kape
Sistem padanja snijega
Sistem snijega po ulicama

PONAVLJAM NIJE NISTA UNIKATNO VEC SAMO KOME TREBA DA SI UZME :D

#Dev

Global moderator
 | 2187
Ne znam jesam poš`o il sam doš`o...

Sve je to ok samo mogao si i par slika da dodaš da se vidi kako to izgleda :)
Došao sam u igru da se udovoljim i zezam s novim ljudima, a ne da dvije trećine igre provedem pisajući esej.
      Najnoviji radovi:

Ostali radovi:

*

Sve je to ok samo mogao si i par slika da dodaš da se vidi kako to izgleda :)
Nisam mislio da je potrebno :D ipak svi znamo te sisteme
#Dev

Ultimatum RPG 4%
Trening kamp: 14/20

Sve ovo moze lepo da se optimizuje zamislite na 150 igraca kolko bi svima lagalo i crashalo... inace po ovom kodu je okej
Scripter

*

Sve ovo moze lepo da se optimizuje zamislite na 150 igraca kolko bi svima lagalo i crashalo... inace po ovom kodu je okej
Sto se mene tice ko zna nek radi na sistemima i nek sredi da fino radi :D Ja sam poslao kodove kakve imam i ko moze nek iskoristi i to je to :D
#Dev

*

Moze posluzit nekom,pohvale za trud

*
Trening kamp: 19/20

Los kod, mogao si smjestiti ovo za kapu u jednu komandu sa bool varijablom, ili jos bolje sa provjerom attachovanog objekta na slotu. Sve u svemu 1/10
Contraband Roleplay ~ Developer & Mapper

*

Los kod, mogao si smjestiti ovo za kapu u jednu komandu sa bool varijablom, ili jos bolje sa provjerom attachovanog objekta na slotu. Sve u svemu 1/10
Pa ne radi neku preveliku razliku i naravno napomenio sam gore da nisu moji sistemi ni slicno nego da sam u temu ubacio sto vise winter edition stvari da uzmu ljudi kojima treba pa nek si sredjuju kako zele,ja sam samo dao ono sto sam imao na kompu , sto sam nasao na USB-u tocnije pa reko kada mi stoji tolko dugo zasto ne bi objavio,a ti sistemi su uglavnom objavljeni vec ali sam ja prije tako skidao i cuvao nisam ni koristio,pa sam sada objavio da mogu obrisati sa kompa ;)
#Dev

**
Trening kamp: 0/20

Jel sneg samo u LS izmapan ili preko cele mape?

*

Jel sneg samo u LS izmapan ili preko cele mape?
Inace je samo u LS,ali princip je jednostavan tako da se moze brzo i u drugim gradovima staviti snijeg :D to je zapravo samo textura stavljena na te sve objekte , uglavnom ide preko SetObjectMaterial normalno :D
#Dev

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2017, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.