SA:MP zajednica Zapadni Balkan
www.zbsamp.com

Pet - 18.08.2017. - 05:21
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
1478
posjeta

Tema: Prica propale cari sampa..

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: 1 ... 3 4 [5]   Dolje   « natrag naprijed »
1sima1
Trening kamp: 16/20

Ja bi rento nrg i krao auta po serveru pomocu g buga odguras zakljucano vozilo pokraj neke ograde ili neceg odes iza ograde i pritisnes g i ubaci te u auto nakon par sekundi izadjes iz auta odes u 24/7 i kupis kljuc and there is your free car.
ja sam radio slicno odem do zakljucanih vozila doguram do ograde i odem sa druge strane ograde i pritisnem f i onda trci u mestu posle par sekundi te portuje u kola
Sima je najjaci i .

de vrati one pse na profilnu hahaha

Ma Simi treba spomenik dignut  :D

sima brat <3

*
Bitchez be crazy
Trening kamp: 0/20

Koji bi ste server preporučili za jednog igrača (mene) koji je bio igrao sampa prije 4 godine ali nikada aktivno da se zadrzi na jednom serveru? Vremenski gledano igram samp 4 godine a kada bi ste zbrojili sveukupno vrijeme nebi bilo vise od 4 mjeseca  xD Ili su to bili idioti koji tu narusavaju igru ili admini koji ne znaju raditi svoj posao. Ne poznajem mnogo servera pa ako ima dobra duša da mi predloži par ih: RPG ili RP, strani po mogućnosti (jer vidim da je tamo veća uživancija)..

Hvala unaprijed  :D

Grabus ;)
Trening kamp: 12/20

Koji bi ste server preporučili za jednog igrača (mene) koji je bio igrao sampa prije 4 godine ali nikada aktivno da se zadrzi na jednom serveru? Vremenski gledano igram samp 4 godine a kada bi ste zbrojili sveukupno vrijeme nebi bilo vise od 4 mjeseca  xD Ili su to bili idioti koji tu narusavaju igru ili admini koji ne znaju raditi svoj posao. Ne poznajem mnogo servera pa ako ima dobra duša da mi predloži par ih: RPG ili RP, strani po mogućnosti (jer vidim da je tamo veća uživancija)..

Sa Skill Arenom ces se najbrze popeti ka vrhu, medzutim ako vec ne zelis RPG, onda posjeti neki server sa Sluzbene Liste ovog foruma, svi su odlicni..
Grabus Art • grabusart.com

Graphic & Web Designer
[email protected]
Grabus Art Portfolio #maintenance
Citat
You lives one life. One life, for that one special second. Life is one second !

1sima1
Trening kamp: 16/20

ne bih ti preporucio skill arenu jer je prenatrpana, ako te zanima ovako RPG i zezanje onda YUB, ako te zanima tezak RP i primena dosta pravila onda city  of  angels
« Zadnja izmjena: Uto - 09.05.2017. - 18:37 1Sima1 »
Sima je najjaci i .

de vrati one pse na profilnu hahaha

Ma Simi treba spomenik dignut  :D

sima brat <3

Spol: Muški
Mnogi nece razumeti mene i moj stil zivota!
Trening kamp: 20/20

ne bih ti preporucio skill arenu jer je prenatrpana, ako te zanima ovako RPG i zezanje onda YUB, ako te zanima tezak RP i primena dosta pravila onda city  of  angels

Na YUBu je Medium RP, a vjeruj testovi za pozicije lidera i GXova su tezi nego na [cenzura] hehe :D

**
NEK ZNAJU KUJE PITOME DA NE MOGU NA PITOVE

Jedna anegdota koje se rado prisjetim.
Radi se o igraču koji je 18 sati kosio travu na FactionGame serveru. Naime prvo sam bio iznenađen jer je dečko bio na serveru online 5 sati, nakon toga sam rekao administraciji da odu do njega i pomognu mu ali njemu je pomoć već bila pružena i zaposlio se kao Kosac trave prije 5 sati i jos uvjek je kosi, ja sam ostao zaćuđen, rekao sam da ga puste neka kosi. Na starom FG modu poslovi su bili pre-jednostavni, par uslova i pićiš s poslom... mogao si raditi do mile volje bez problema, a posao kosač trave je imao random checkpointe, oko 15 naumično podjeljenih. Znaći, dečko je 18h kosio travu jer ga je neko nagovorio da mora kositi dokle god se pokazuju crveni markeri, i rećeno mu je da će na zadnjem markeru dobiti $9999999999999  :letva: :letva: Tog igrača smo poslije nagradili sa free donator paketom, najboljom kučom u San Andreasu i mnogim drugim pogodnostima. Naravno radilo se o igraću koji je nub i prvi ulazak u samp online mu je bio na FactionGame serveru , ali 18h je 18h 😂😂

Hahhahah isto sam to radio na Balkan Countryu. Fora imas kostiti minut i po i dobijes oko 1k, ali nisi mogao u tom PDu vise pokretati posao vec si morao rlg ili cekati sljedeci PD. I lagano sam po citav dan, samo pokosim i /q, pokosim i /q i sve tako u krug. Kad se sjetim hahahha

ti ku*** vašdu, ja vutru vamdu

Jedna anegdota koje se rado prisjetim.
Radi se o igraču koji je 18 sati kosio travu na FactionGame serveru. Naime prvo sam bio iznenađen jer je dečko bio na serveru online 5 sati, nakon toga sam rekao administraciji da odu do njega i pomognu mu ali njemu je pomoć već bila pružena i zaposlio se kao Kosac trave prije 5 sati i jos uvjek je kosi, ja sam ostao zaćuđen, rekao sam da ga puste neka kosi. Na starom FG modu poslovi su bili pre-jednostavni, par uslova i pićiš s poslom... mogao si raditi do mile volje bez problema, a posao kosač trave je imao random checkpointe, oko 15 naumično podjeljenih. Znaći, dečko je 18h kosio travu jer ga je neko nagovorio da mora kositi dokle god se pokazuju crveni markeri, i rećeno mu je da će na zadnjem markeru dobiti $9999999999999  :letva: :letva: Tog igrača smo poslije nagradili sa free donator paketom, najboljom kučom u San Andreasu i mnogim drugim pogodnostima. Naravno radilo se o igraću koji je nub i prvi ulazak u samp online mu je bio na FactionGame serveru , ali 18h je 18h 😂😂
Lolll :3 Kakva kraljina :D
U programiranju ne postoji šablon, postoji ideja kako nešto dobiti i ona je relativna jer uvijek postoji bolja i lošija.

**

Istina, podrska.

Furajte ljudovi moji samo CH, od 2007 godine zajednica jos uvjek radi, medu prvima koja je ostala i koja ce jos opstat :)

moj prvi srv bio CH nema boljeg od tog servera ceka se GR i novi mod 2 godine jbg

Grabus ;)
Trening kamp: 12/20

Dok sam bio supporter na Extazyu, neki supporter morao je da svaki pola sata objavi neki oblik pomoci igracima na /support chat, i posto sam ja bio najbrzi u kucanju ja sam najvise i objavljivao na support chatu. Fora je bilo to da su mnogi mislili da koristim keybinder za odgovaranje na /asklist, iako ja nemam keybinder, tkd da jednom sam htio da objavim oglas i listajuci da nadem komandu /smsad nisam vidio u brzini da sam dosao do /support komande. I ono fora na /support chat objavim da "Kupujem tramtor do 15,000,000$".
Drugi put neko je bio postavio pitanje "Koje vozilo da kupim" a nama suppovima zabjranjeno je bilo da navodimo igrace na kupovinu vec je trebalo da odgovorimo da Su sva vozila dobra. I gledam ja pitanje, ni!o da odgovori na njega, i sta ja znam, napisem "traktor.", Liku sam bio odgovorio samo "traktor." I malo mi je falilo da dobijem kick, prvo zbog toga sto sam odgovorio sa traktor, a drugo zato sto nisam napisao Postovani.
Tkd ako budete ikada suppovi na BExtazy, slobodno pisite na /support chat da kupujete traktor. @Doz
Grabus Art • grabusart.com

Graphic & Web Designer
[email protected]
Grabus Art Portfolio #maintenance
Citat
You lives one life. One life, for that one special second. Life is one second !

Str: 1 ... 3 4 [5]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2017, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.