SA:MP zajednica Zapadni Balkan
Powered by Experience hosting

Pet - 20.10.2017. - 21:55
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
104
posjeta

Tema: [POMOC] Zvuk

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
*
Trening kamp: 0/20

Znaci sve je pocelo s tim kako sam ukljucivao slusalice iskljucivao zvucnike, onda kasnije ukljucivao zvucnike iskljucivao slusalice i tako dalje da ne nabrajam..
Tako ja udjem jedanput na komp i probam ukljucit slusalice nece.. Probam zvucnike nece ni oni.. Onda sam malo vrtio sa onim kablom od zvucnika/slusalica i tada je htjelo
Ali sve do jednog dana kad nije ni to htjelo tako da sam odlucio update drajvere preko Driver Booster 3, posto nisam mogao nista igrati zato sto gotov svaka igrica zahtjeva zvuk.. Uspio sam update drajvere, na ikonici zvuka kod datuma nije vise bilo crvenog X-a mogao sam uci u igrice ali opet nije bilo zvuka.. Ne znam do cega je svak sumlja na zvucnu karticu? Moze neko strucno misljenje od nekoga ko se bavio time..
Rick

Dizajner, Graficki Dizajner
Trening kamp: 20/20

ne bavim se time, ali skini avi hd audio drajver ili realtek hd audio drajver, oni su najbolji, gl sa tim m8
~ Mirkovic Dratina / Мирковић Филип ~
Res, non verba.
Facebook
Youtube
Instagram
Twitter

lokalni moderator
 | 1157
Grabus ;)
Trening kamp: 12/20

Moguce da si kabal zeznuo, pa sada uredaji ne emituju zvuk, sumnjam da je do zvucne kartice, ako si sve apdejto onda ne bi trebalo biti problem kod nje, ali pokusaj da vidis da li ju Windows uopste ucitava.
Da pronades Zvucnu Karticu, pritisni Windows Key + Pause, zatim u prozoru izaberi Device Menager, i onda pronadi Sound i otvori ga, pa vidi jel ti ucitava tvoju zvucnu karticu.
Grabus Art • grabusart.com

Graphic & Web Designer
[email protected]
Grabus Art Portfolio #maintenance
Citat
You lives one life. One life, for that one special second. Life is one second !

*
Spol: Muški
Gazija
Trening kamp: 10/20

Onda sam malo vrtio sa onim kablom od zvucnika/slusalica i tada je htjelo

Najverovatnije da ti je spoj u kablu.Ako imaš lemilicu,odreži dio kabla i probaj sa pištalicom da isprobaš da li je do kabla.

Maya

*
Trening kamp: 15/20

baci zvucnike kupi nove, kablo si sjee... pokvario.
tako u mene vec 2 mjeseca, podesavam kablo po pola sata.
samo cekam da moram nove kupit
BALKAN SCHOOL HELPER RANK 2

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2017, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.