SA:MP zajednica Zapadni Balkan
Powered by Experience hosting

Pet - 20.10.2017. - 21:53
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
203
posjeta

Tema: [WIP]Marine Community OGC

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
Spol: Muški
Ultimatum RPG 4%
Trening kamp: 14/20

____________________________________________________________________________________________________________________________________________
         Owner zajednice: Gobelja,Souver
         Developer: Skorpija( JA )
         Maper: Softic
         Radnja Moda: Los Santos
         FB Starnica: uskoro
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Marine RolePlay je projekt koji je startan u Junu. Projekt sam startao sam. Ova WIP tema e biti updateovana svaki puta kada se uradi nešto novo na skripti bude
                                                                spremno za objave tako da pratite je ukoliko želite da vidite novosti urađene na
                                                                                                         GameModu!

Register/Login Sistem
                  Register sistem se sastoji vrlo jednostavno sastavljeno u skripti sve je spojeno sa login sistem samo klik na Registracija ,a ostalo otkrijte sami.

Login Sistem se sastoji vrlo jednostavno sastavljeno je u skripti vrlo jednostavno i spojeno sa register sistem klik na Logiranje ,a ostalo otkrijte sami.

]
         Predstavljam vam Jednostavan TextDraw za job TextDraw se stastoji jednostavno i lepo uklopljen u skripti samo cete morati izvaditi licnu kartu da bi mogli r
                            raditi bilo koji posao na serveru, Poslovi su sve isti leveli ,a ostalo sami otrkijte

Tema ce se updateovati svaki put kad na skripti dodje nesto novo.
« Zadnja izmjena: Ned - 03.09.2017. - 20:57 Skorpija »
Scripter

**
Trening kamp: 20/20

Mogli ste napraviti malo vece predstavljanje, jer iz ovoga se nista ne vidi.

Ultimatum RPG 4%

Danas ce izbacimo par slika uvece :)
Scripter

**
Trening kamp: 20/20

Dodaj jos opisa tj slika, ugl sretno :D

Ultimatum RPG 4%

Sutra ili prekosutra nova slika ovi dana sam odmarao i imao puno obaveze spremao sam se sa skolu  :D :D :) :)
« Zadnja izmjena: Ned - 03.09.2017. - 20:56 Skorpija »
Scripter

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2017, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.