SA:MP zajednica Zapadni Balkan

Sub - 19.01.2019. - 12:36
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
196
posjeta

Tema: Radnja Fort Carson

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
Spol: Muški
www.battle-craft.org
Trening kamp: 11/20

Pozdrav svima,

Imam pitanje, pošto mi se javilo na FaceBook par ljudi da vratim svoju staru zajednicu na noge al tada sam razmišljao da radnju radim u Fort carsonu, dali je to pametna ideja ? Vaše mišljenje
« Zadnja izmjena: Sri - 13.06.2018. - 16:40 𝕯𝖊𝖆𝖉𝕯𝖔𝖓 »

Ne znam jesam poš`o il sam doš`o...
Trening kamp: 20/20

Zavisi na koliko igrača ciljaš, do 50ak igrača FC je ekstra a sad za preko već i nije.
Došao sam u igru da se udovoljim i zezam s novim ljudima, a ne da dvije trećine igre provedem pisajući esej.

Najnoviji radovi:

Ostali radovi:

MEMBER SINCE - 22.06.2015.
GLOBAL MODERATOR SINCE - 20.07.2017
CO-ADMINISTRATOR SINCE - 03.05.2018

My life, my game!
Trening kamp: 16/20

Zavisi na koliko igrača ciljaš, do 50ak igrača FC je ekstra a sad za preko već i nije.

Teško da skupi i 50 igrača u FC  :D

www.battle-craft.org

toga sam i ja svjestan da je tesko pucam da bude samo nesto igraca da mozemo uzivati u igri msm nebi tu samo bio fc i ona okola sela bi ukljucio a sad danas sutra kad bi uspjelo presli bi lagano i na grad ...

Kad ima volje ima i nacina!

Znas kako mozes uvesti sva ta "Sela" u pustinji da u svakom ima po nesto poslovi,banke i sl...A samo FC kao sto gore kazu samo do 50tak igraca
Novac nikoga nije učinio bogatim.

www.battle-craft.org

Znas kako mozes uvesti sva ta "Sela" u pustinji da u svakom ima po nesto poslovi,banke i sl...A samo FC kao sto gore kazu samo do 50tak igraca

to mi je i u planu nebi bila samo radnja Fort Carson vec su i ukljucena 2 manja okolna sela ..

Samo eto zanimam me vase misljenje msm da bude i dnevnih 30 ja sretan jer necu ovo otvoriti radi neke zarade jebe mi se za zaradu vise za uzitak sebi i zajebanciju s drustvom i svima koji bi igrali ...

Naravno poso bi odradili kako treba tj mod

to mi je i u planu nebi bila samo radnja Fort Carson vec su i ukljucena 2 manja okolna sela ..

Samo eto zanimam me vase misljenje msm da bude i dnevnih 30 ja sretan jer necu ovo otvoriti radi neke zarade jebe mi se za zaradu vise za uzitak sebi i zajebanciju s drustvom i svima koji bi igrali ...

Onda svakako ja bi tu ubacio FC,BaySide,ono selo izmedju BaySide i FC i ono selo ili sta je vec iznad onog aerodruma u pustinji... simpaticno izgledaju a mogu se itekako dobre stvari tu odraditi

www.battle-craft.org

Onda svakako ja bi tu ubacio FC,BaySide,ono selo izmedju BaySide i FC i ono selo ili sta je vec iznad onog aerodruma u pustinji... simpaticno izgledaju a mogu se itekako dobre stvari tu odraditi

Citas mi misli upravo to sam i uzeo hahahah

Global moderator
 | 616

Fino je to sve, al sumnjam da ce uspjeti jer ovde kod nas svi navikli na ls i tjt, a bilo bi fino da ima nesto unikatno odradjeno sa nekim onako old mapama al ujedno da su fine
Global Moderator - 21.10.2018

www.battle-craft.org

To si upravu...

Evo iskreno ću reći  vjerovatno ću pokušati pa šta bude bude nema šta puno za izgubiti...

Uskoro ću ovdje objaviti neke novosti u vezi toga pa ćete svi moći vidjeti...

To si upravu...

Evo iskreno ću reći  vjerovatno ću pokušati pa šta bude bude nema šta puno za izgubiti...

Uskoro ću ovdje objaviti neke novosti u vezi toga pa ćete svi moći vidjeti...
Znas kako mozda su svi navikli na LS,ali to nije uopste infomacija radi koje trebas gubit nadu,a ljudima kada se svide mape,sistem i sl nece im biti vazno dal se radi u LS ili FC...FC se moze tako srediti da nije normalno,a o sistemima svakavim da ne govorim

Trening kamp: 0/20

Ako mislite da gurate server do kraja da budete ozbiljna ekipica zašto ne :D
• UnderWorld OGC 2018 DEVELOPER  •
  • UnderWorld OGC 2018 MAPPER •

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2019, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.