SA:MP zajednica Zapadni Balkan
Powered by Experience hosting

Pet - 20.10.2017. - 23:47
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
125
posjeta

Tema: [POMOC]Oko google chroma

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
Trening kamp: 0/20

Okej ja sam greskom nesto pritisnuo i sada kada kliknem na googleu onih devet tackica za precice izadju samo Moj Nalog,Pretraga,Slike,Blogger Hangouts.Uopste nema YouTube,Mape,Prevodilac,gmail.Takodje nepokazuje precicu gmail pored tih 9 tackica i takodje kada nes pretrazim izadje samo da vidim:Sve,Slike,Video i to je to.Ajde molim vas pomozite neznam kako da vratim. :( :( :( :( :( :( :( :(

lokalni moderator
 | 1157
Grabus ;)
Trening kamp: 12/20

Tih 9 tackicka su apps ili ti ga google aplikacije, a tb zanimaju bookmarks, tj ono sto je sprenljeni pored tih "tackica", jednostavno si zamjenio google racun, vrati nanonaj gdje imas sacuvane bookmarkove, ili jednostavno ih ubaci ponove, samo pritisnes onu zvijzdicu u desnom gornjem uglu na str koju hcs da imas u bookmarkovima i pojavit ce se
Grabus Art • grabusart.com

Graphic & Web Designer
[email protected]
Grabus Art Portfolio #maintenance
Citat
You lives one life. One life, for that one special second. Life is one second !

*
Spol: Muški
xd

nisi ništa čačkao, promenili su to i svima je tako

Nije.Na drugom google nalogu idalje imam tackica ali na ovom koji ja koristim trenutno nema pola aplikacija(gmala, maps tiaps...) kao ni dugmeta gmail sto je obicno pored.Proverio sam vise puta na drugom novom nalogu ok ali na ovom koji ja koristim za sve pa cak i za ovaj forum.Znaci meni ne treba bookmarks nego da se vrate sve aplikacije koje su tamo stajale kao i gmail dugme jer meni sada treba pola sata da udjem na gmail.I nisu svima promenili nego meni otada nema appsova i sada mi treba pola sata za sve.

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2017, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.