SA:MP zajednica Zapadni Balkan
www.zbsamp.com

Čet - 17.08.2017. - 05:56
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
299
posjeta

Tema: [GG] Proslava 5 godina neprekidnog rada

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
*
Spol: Muški
Trening kamp: 0/20
Web:

Ehh,puno je već vremena prošlo. GLOBAL GAMING COMMUNITY osnovan je u decembru/prosincu 2011 god. Nakon brojnih problema koje smo imali već na samom njegovom početku SAMP server je počeo sa radom 12.05.2012 god. bez ikakve prethodne najave. U prvom danu brojao je 60-80 igrača,par dana kasnije u utorak,na otvaranju banke imali smo već 150/150,a dva dana posle,na otvaranju burga 200/200. Server je imao bezbroj uspona i padova,igrači su dolazili i dolazili,menjali su se skripteri,admini,helperi,lideri,igrači,a mi smo ostajali i dalje da postojimo i radimo.
Svojim radom,pristupom i principima postali smo standard SAMP scene. Od nas su preuzimani sistemi,ideje,eventi,manifestacije,mape,sastanci i brojne druge dobre stvari. Puno ljubavi,vremena i pažnje je uloženo u rad servera.
Iškolovali smo i veliki broj đaka,studenata,dobrih admina i helpera.
I uz sve to server je radi i radio i radio i eto tako punih 5 godina neprekidnog rada servera,na čega smo posebno ponosni. Najstariji smo server na Balkanu sa tolikim stažom,nismo se nikada palili/gasili, svega 2x smo uradili global restart. Tačno je da smo imali problema s hostinzima i gledali smo da ih na zadovoljstvo igrača rešavamo i rešimo što pre kako bi nastavili igru.
Sada je došlo vreme da sve to zajedno proslavimo u manifestaciji koju nazivamo NEDELJA GLOBAL GAMING-a. Ova manifestacija održava se u nedelji kada GLOBAL GAMING slavi svoj rođendan. Tako je bilo od prve godine rada,tako se tradicija nastavila i dalje. Ove godine NEDELJA GLOBAL GAMING-a trajaće od 08-13.05. U toku ove manifestacije svako veče na serveru održaće se po jedna do dve manifestacije koje smo održavali subotom u 20h na našem i vašem serveru. Ko je bio dolazio na naše manifestacije zna o čemu pričamo,a ko ne nabrojaćemo samo od nekih: tuning car show (TCS),moto susret,UFC borbe,Box veče,sajam vazduhoplovstva,sajam vojne tehnike-korak pobednika,padobranski skokovi,lavirint,Red Bull Air race,I am Legend,live eventi u enterijerima,NRG Battle,kung fu turnir,proslave rođendana vlasnika servera i brojne druge.
Uz to će se svako veče na serveru u periodu između 20-23h puštati muzika za sve igrače.
Centralna manifestacija i proslava rođendana uz moneyup+lvlup održaće se u subotu 13.05 na za to posebno predviđenom i izgrađenom prostoru gde ćemo imati prilike svi zajedno da se družimo i veselimo.
ČEKAMO VAS DA ZAJEDNO PROSLAVIMO 5 GODINA RADA !!!
HostName: Global Gaming ~ www.gg-samp.com ~
Address: samp.gg-samp.com:7777

ti ku*** vašdu, ja vutru vamdu
Trening kamp: 20/20

Niste jedini sa toliko dugom tradicijom,

Danas zadnji dan ili ? (08-13.05) napisao si, ili se to odnosi na vrijeme ?
« Zadnja izmjena: Sub - 13.05.2017. - 00:05 Łuk@ »
U programiranju ne postoji šablon, postoji ideja kako nešto dobiti i ona je relativna jer uvijek postoji bolja i lošija.

**
Dizajner, Graficki Dizajner

Cestitke! :)
~ Mirkovic Dratina / Мирковић Филип ~
Res, non verba.
Facebook
Youtube
Instagram
Twitter

Mnogi nece razumeti mene i moj stil zivota!

Vi ste server kao i YUB, furate svoju priču, zato ste mi se i sviđali.. Sretan vam rođendan :D I da, nsite najstariji server, ima tu dosta servera sa takvom tradicijom..
« Zadnja izmjena: Sub - 13.05.2017. - 10:10 [LI] Klopa HzSa »

If you can dream it,you can do it

Čestitam vam, dobro je to što niste išli putem kao i drugi na balkanu "Proslava mjesec dana isprekidanog rada"! Lijepo je za vidjeti da ima dosta zajednica na balkanu koji i nakon toliko godina i dalje guraju i ne odustaju! Bravo  :D

Global moderator
 | 1970
Ne znam jesam poš`o il sam doš`o...

Sve cestitke i jos dugo godina da ste tu!
Došao sam u igru da se udovoljim i zezam s novim ljudima, a ne da dvije trećine igre provedem pisajući esej.
WorkInProgress And Passed[WIP]Cyber Balkan Roleplay
[VIDEO]Posao Farmer
[VIDEO]Posao Kosac Trave

Sretno, ali najstarija zajednica croherze 8 godina
« Zadnja izmjena: Sub - 13.05.2017. - 16:00 Mliksi »

Prijatelj zajednice
 | 5837
Trening kamp: 14/20

čestitam, sretno u daljem radu <3

-| Noki voli Edu |-

Lepo,srecno
Respect: Djordjevic,[UP]Lazarevic ;)
Info:
  • Ime servera: Los Arctic
  • IP servera: 149.202.101.153:7785
  • Forum servera: losarctic-samp.info
  • Teamspeak: 5.196.181.216:9001

*
Web:

Repliciram na neke čestitke samo iz jednog razloga.

Složiću se sa vama da ima zajednica koje postoje duže,ali naglasak je bio na to da smo imali 5 godina NEPREKIDNOG RADA dok su svi ostali imali kraće ili duže prekide u radu,a to znam iz ličnog iskustva jer pratim SAMP scenu već dugo vremena.

Hvala svima na čestitkama !!!

nažalost,došlo je do određenih problema vezanih za vođenje,funkcionisanje i rad servera.

**
Old school before this old school

Ne mozes tek tako nekome predati zajednicu koja je 5 godina aktivna za 200€ i onda ocekivati da ce i oni tebe ispostovati,ali ajde..5 godina nije malo

Trening kamp: 18/20

Super je zajednica, sve najbolje vam zelim :)
Imao sam priliku skriptati za Global Gaming ali sam odbio iz svojih razloga, aktivnost.
Dogurat cete daleko, sretno!

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2017, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.