SA:MP zajednica Zapadni Balkan
www.zbsamp.com

Čet - 17.08.2017. - 05:55
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
8466
posjeta

Tema: Početak vaše SA:MP karijere

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: 1 ... 6 7 [8]   Dolje   « natrag naprijed »
**
Old school before this old school
Trening kamp: 0/20

2008 CH DM,kada je dosao Djuro da skripta za CH prebacio se na RPG/DM 2009 i igrao malo novog moda,tada se sve krenulo mijenjati pa presao na neki RP server od Dujme,igrao par dana i onda se ekipica odvojila od njega radi dosadnih /me komandi svake 2sekunde te presao na Los Balkan,tu igrao aktivno mnogo godina ni sam vise ne znam gdje sam koliko proveo i poslije toga na jednom stranom serveru igrao dvije godine,trenutno ubijam dosadu na Survival Instinct dok ne nadjem neki dobar server zato sto ovi RP,RPG/DM su svi na isti fazon i ne vuce me toliko taj nacin igre koju su nametnuli igracima.

Grabus ;)
Trening kamp: 12/20

2010 Skino ja samp sine moj, kakvo skriptanje, serveri i to, znaci nije bilo toga, bio si gazda ako si uopsteno imao UP skriptu koja tada nije ni postojala tako da znas kakav si gazda bio, znaci bilo je fora tada igrati, bio je tu UIF server moj prvi, zajebavo se sa tenkovima nisam cyk znao ni komande ni nista, a sto se tice moje prve RP Samp karijere, to je bio zasigurno BExtazy jos 2013 dok je Lukenzi bio, poslije bio na Balkan Gamesu bukvalno cimao se najvise za helpera, tadasnjes GameMastera, a da bude admin to mogao samo sanjati..
Grabus Art • grabusart.com

Graphic & Web Designer
[email protected]
Grabus Art Portfolio #maintenance
Citat
You lives one life. One life, for that one special second. Life is one second !

Spol: Muški

Samo kad se sjetimm... Moji drugovi i ja smo se igrali napolju fudbala i sjednemo mi ono posle te utakmice da se odmorimo i tako mi pođemo pričati o tim igricama i to ( ja sam tada imao devet-deset godina ), moj drug jedan da ga ne imenujem je rekao jaoo znam jednu igricu kao RealLife zarađuješ i sve to radiš kao imaš poslove pilot i to.. Skinuo sam tu samp igricu, imao sam veoma loš kompjuter lagala mi je igrica nisam čak znao ni na "Low" da stavim.. Tada sam radio kao Kosač Trave na Ultra Gamingu iz zezancije ono i nama je taj drug sad rekao vi tu birate poslove po Levelima mi smo u početku mislili da se Leveli i Respekti zarađuju koliko radiš haha.. Mi smo se ubli radeći kao Kosač i bili smo veoma sretni kada bi' nam vlasnik te firme dao neke nagrade po osamnest-dvanest hiljada $ ... Tada su vremena bila drugačija kada nismo znali ni šta pozicija znači kad nije bilo non-RP servera ( 10lvl - 10m ... ) kada si igrao igricu zbog provoda i druženja.. I onda kada sam se upoznao sa tim RolePlay pravilima skinuo sam TeamSpeak 3 i počeo pričati sa ostalim, onda sam dobio Lidera na serveru itd.. Bio sam jako dobar RP-er, onda je server dobio rekord od 100/100 igrača tek onda je sve počelo propadati server non-stop počeo padati zbog ogromnih DDoS napada što nisam znao ni šta znači DDoS pa su onda počeli izlaziti s0beiti onaj sl0nko boyko tako nešto i to sjećam se dobro.. Pa su čitovali na srw itd.. Vlasnik servera ga je morao zatvoriti jako mi je žao :( :/
Dobrodošli na Balkan Emorex, ugodan boravak želi vam BE Staff Team!

SAMP: 91.134.193.97:7794 | TS: ts.e-trail.eu:9923 | FORUM: www.zbsamp.com

*

Pa prvi server mi je bio Balkan Extazy na njega sam dosao 2014 godine server mi je bio full tada nista nisam znao nisam umio da otvorim chat a kamoli nes drugo igrao sam  i na jednom malom serveru bio je nesto kao Athlone mod ali prison ustv tamo sam bio neki lider ali se zatvorilo posle par dana, Onda se vracam na Extazy sa mojim accom Risto_Boss zadobio sam ALCZ na 6 dana reklamiranje a nije bilo reklamiranje a nije ni bitno.Na tom acc sam bio lvl 10 naravno tada nije bilo HH.Onda sam posle prestao igrati samp jer sam imao nekih problema u skoli pa se vratio Extazy-ju Sada sam tamo lvl 23 Carl_Anunnaki.Vodio sam jedan server sa ABS-om prije nego sto je dobio ABSa vodili smo srw ja i on zvao se Arklow Gaming on je malo skriptao a ja nisam imao pojma o skripti.Posle nekog vremena poceo sam ucit o skriptanju i mapanju ali [cenzura] ucio ucio i nisam naucio kratko receno nije mi imao ko pokazati a nije niko ni hteo samo se nasmije :D pa sta cemo tjt do sada mozda se nesto desi pa naucim skriptat igram i na Skill Areni po malo.

**
Reperi džaba me kunu ko menstruacija kasne

Pozz, prije svega da pohvalim ekipu za forum, nisam se logovao sigurno 3-4 godine, oduševljen sam, što se tiče sampa prvi server mi je bio neki strani na početku sampa kraj 2006 godine ako se dobro sjećam, gdje su me neki likovi počeli šutati IG, pa su došli neki balkanci i pomogli mi, nakon toga tražim domaće servere, upisujem Bosnia, Serbia, Croatia, tako nailazim na CroHerze, nije mi se svidjela rječ RolePlay, pa sam ušao na DM. Duge 3 godine bivam admin tamo, vodim taj DM, da bi na kraju to sve propalo. Pravim pauzu sa sampom jedno 3 godine, onda nailazim na strani server Italy Mafia Roleplay. Oduševljava me roleplay, tajne organizacije, drug labs, način na koji se prave matsi. Tu igram već jedno 3 godine, ne baš aktivno, al eto ekipa je full ima dosta naših ljudi :)

**
Old school before this old school

Pozz, prije svega da pohvalim ekipu za forum, nisam se logovao sigurno 3-4 godine, oduševljen sam, što se tiče sampa prvi server mi je bio neki strani na početku sampa kraj 2006 godine ako se dobro sjećam, gdje su me neki likovi počeli šutati IG, pa su došli neki balkanci i pomogli mi, nakon toga tražim domaće servere, upisujem Bosnia, Serbia, Croatia, tako nailazim na CroHerze, nije mi se svidjela rječ RolePlay, pa sam ušao na DM. Duge 3 godine bivam admin tamo, vodim taj DM, da bi na kraju to sve propalo. Pravim pauzu sa sampom jedno 3 godine, onda nailazim na strani server Italy Mafia Roleplay. Oduševljava me roleplay, tajne organizacije, drug labs, način na koji se prave matsi. Tu igram već jedno 3 godine, ne baš aktivno, al eto ekipa je full ima dosta naših ljudi :)

da ti nisi mozda [F]DenY[A] ?
« Zadnja izmjena: Pet - 23.06.2017. - 17:39 Vizzini™ »

**
Reperi džaba me kunu ko menstruacija kasne

da ti nisi mozda [F]DenY[A] ?

Da Fallen Army je bila mafija koji sam posle i vodio, dobra vremena :D

Xatery RPG - 86%
Trening kamp: 13/20

Uf moja SAMP karijera je pocela prije msm da oko 4,5 godina kada mi je jedan momak na FBu rekao da se SAMP moze igrati RP kao u stvarnom zivotu i da je zanimljivo znam jedino o tom momku da ga vise nema s nama nazalost...Uglavnom prvo sam poceo igrat na nekom Stunt serveru sprdat se i tako i onda sam presao na RPG/DM tocnije  Street4Life server  koji vise ne radi sjecam se da nisam znao kada su me pitali u IC odakle dolazim ja kazem iz Zagreba haha,nisam mogao u nijednu org uci jel nisam znao a nisam ni imao volje uciti pravila onda sam s vremenom naucio to sjecam se da sam na  tom serveru bio 48 level no lajfo sam po citav dan...Taj server vise ne radi ja mislim...A u pawno sam poceo prije 1,2godine i znam da sam mislio da nikad nista necu naucit kad sma vidio kodove i slicno al izgleda da sma nesto ipak naucio s voljom i trudom...:D
Respect: #Rakic,Pelle,Paul

Global moderator
 | 1970
Ne znam jesam poš`o il sam doš`o...
Trening kamp: 20/20

Uf moja SAMP karijera je pocela prije msm da oko 4,5 godina kada mi je jedan momak na FBu rekao da se SAMP moze igrati RP kao u stvarnom zivotu i da je zanimljivo znam jedino o tom momku da ga vise nema s nama nazalost...Uglavnom prvo sam poceo igrat na nekom Stunt serveru sprdat se i tako i onda sam presao na RPG/DM tocnije  Street4Life server  koji vise ne radi sjecam se da nisam znao kada su me pitali u IC odakle dolazim ja kazem iz Zagreba haha,nisam mogao u nijednu org uci jel nisam znao a nisam ni imao volje uciti pravila onda sam s vremenom naucio to sjecam se da sam na  tom serveru bio 48 level no lajfo sam po citav dan...Taj server vise ne radi ja mislim...A u pawno sam poceo prije 1,2godine i znam da sam mislio da nikad nista necu naucit kad sma vidio kodove i slicno al izgleda da sma nesto ipak naucio s voljom i trudom...:D
s kim si bio na street4life? to je isto moj prvi RP server xD
Došao sam u igru da se udovoljim i zezam s novim ljudima, a ne da dvije trećine igre provedem pisajući esej.
WorkInProgress And Passed[WIP]Cyber Balkan Roleplay
[VIDEO]Posao Farmer
[VIDEO]Posao Kosac Trave

Xatery RPG - 86%
Trening kamp: 13/20

@Pelle ma ne sjecam se sjecam se da sam bio dobar s Nedim Nedda Mujcic on je i bio vlasnik jedino toga se i sjecam xd imam i dalje par slika sa servera
Respect: #Rakic,Pelle,Paul

Str: 1 ... 6 7 [8]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2017, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.