FORUM OBAVIJEST: Nagrade za nove i stare korisnike
SA:MP zajednica Zapadni Balkan

Pon - 21.10.2019. - 10:09
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
4328
posjeta

Tema: Balkan Gaming Arena

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1] 2 3 4   Dolje   « natrag naprijed »
Spol: Muški
WorldPlay Owner's
Trening kamp: 0/20

|____________________________|BGA|__________________________________|

Bio sam Napravio CItav opis sve sredio i nenamerno stisnuo X sada nemogu opet da se mucim samo cu vam malo opisati i slike cu vam Staviti..!!!

|____________________________|UVOD|__________________________________|

Balkan Gaming Arena RolePlay mod je dosta doradjen i editovan napravljeno mnogo sistema ubaceno mnogo mapa i dosta komandi...Popravljeni neki sistemi i po nesto....

|____________________________|ORG/BANDE|__________________________________|

LS PD
FBI Agent
SWAT
Vatrogasac/Bolnicar
Yakuza
LCN
Presednik
Hitman
Novinar
Taxi
MS-13
GSF
Surenos
Crips

|____________________________|POSLOVI|__________________________________|

Kamiondzija | BodyGuard
Mehanicar | Detektiv
Vozac busa | raznosac pica
Advokat | Farmer");
Komunalac | Cistac Ulica

|____________________________|EVENTI|__________________________________|

NA serveru ce biti Mnogo eventi KAO DM STUNT ITD ITD ITD....Uradjen je i event skakanje sa padobrana koji ima na dosta mostova...i zgrada...Takodje svaku noc cemo org eventove da igraci mogu izimati nagrade....

|____________________________|SISTEMI|__________________________________|

Na serveru postoji mnogo toga kao sto smo doradili /naruci i iznajmis sobu neku na plazu za kres ili za tres to vi vidite :D :D ali je veoma dobro :D takodje smo uradili SexShop,Mobile Shop,Kafana,24/7 I jos po nesto u trzni centar...Poboljsali rent a car i bike i jos mnogo mnogo toga....Na Serveru su sve kuce ogradjene sve kuce koje postoje su lijepo uredjene i ogradjene kao i citav LS Ulice zgrade bande mafie ....

|____________________________|KRAJ | INFO|__________________________________|

Forum: www.bga-gaming.tk
Adresa:188.138.84.62:5396
FaceBook:http://www.facebook.com/groups/296388777058153/
Otvaranje:Nedelja 19h

OTVORENE PRIJAVE ZA LIDERE NA FORUM : http://balkanarena.byethost8.com/index.php?topic=6.msg50#new

Nadam se Dacete Svratiti Svi Na server i pogledati kako smo poceli a mozda i neko ostane :D :D Svi ste Welcome :D :D
« Zadnja izmjena: Sri - 23.11.2011. - 23:40 Demir »

Oš Gujce?

sorrry brate al vi ste propali slucaj
Citat
Temu napravio D3M!R Sm0k3!
Member since 12.8.2011.

Kanite se NL moda!!! Čak je bolje uzet GF, bar ga lakše instalirate -.-'

Ne skriptam za pare niti imam najmeru otvarati s vama server tako da džabe trošite vrijeme šaljući meni poruke!

WorldPlay Owner's

Zasto Propali Slucaj...

Ja sam EDITOVO temu!?

Gagi_Corleone
Gost
 | 
Gagi_Corleone
Trening kamp: /20

Zasto Propali Slucaj...

Ja sam EDITOVO temu!?
Hajde da se lazemo :D
Temu je editovao Stomer za prvi BD koji je bio. Samo si boje kod board-a i logo promenio i za nove postove i jos neke slicice(pa aj i nek si je "editovao" ali nisi nista posebno edit). Vidis da ti baner stoji BD su-rp.info (da taj forum jos uvek radi ali se ne koristi za BD)
A Stormer je temu objavio ;)

EDIT:
Vidis pise ti |BD| Razmjena Bannera * Za vise info. kliknite Ovamo!
i ispod banneri za prvi BD i ima jos dosta sto si ostavio ;)
Aj sretno ti iako se slazem sa System32
« Zadnja izmjena: Čet - 24.11.2011. - 11:26 [BD]Gagi »

WorldPlay Owner's

Ok ajd hvala

Temu sam ja edit a on je napravio...A BD sam ostavio jer sam mislio da je taj server jos u funkciju a razmjena banera mogu maknut...a mislio sam ostavit to kao znak da ostavljam nesto kao CREDITS..al ok sve cu maknut .. :D :D

Ok ajd hvala

Temu sam ja edit a on je napravio...A BD sam ostavio jer sam mislio da je taj server jos u funkciju a razmjena banera mogu maknut...a mislio sam ostavit to kao znak da ostavljam nesto kao CREDITS..al ok sve cu maknut .. :D :D

Demire nevidjeno lazes,tj najveci si lazov..Kao prvo ti nisi radio temu i nemoj da lazes!,BD si ostavio jer nisi znao da maknes koliko si pametan bolje se pokri usima i razguli

WorldPlay Owner's

E sad lijepo odes na moj forum i pogledas imali sad gde da PISE BD i makao sam Da sam ja napravio stavio sam da sam editao temu...

Jer sta ja neznam to onda ne postoji....

I molim da odes sa moje teme jer znam sta ti je cilj..

Da zaspamamo odemo OFF i onda Da mi lock temu ili da me zabrane na forum...To neces postic.!

Prijatelj zajednice
 | 2904
Trening kamp: 20/20

|____________________________|BGA|__________________________________|

Bio sam Napravio CItav opis sve sredio i nenamerno stisnuo X sada nemogu opet da se mucim samo cu vam malo opisati i slike cu vam Staviti..!!!

|____________________________|UVOD|__________________________________|

Balkan Gaming Arena RolePlay mod je dosta doradjen i editovan napravljeno mnogo sistema ubaceno mnogo mapa i dosta komandi...Popravljeni neki sistemi i po nesto....

|____________________________|ORG/BANDE|__________________________________|

LS PD
FBI Agent
SWAT
Vatrogasac/Bolnicar
Yakuza
LCN
Presednik
Hitman
Novinar
Taxi
MS-13
GSF
Surenos
Crips

|____________________________|POSLOVI|__________________________________|

Kamiondzija | BodyGuard
Mehanicar | Detektiv
Vozac busa | raznosac pica
Advokat | Farmer");
Komunalac | Cistac Ulica

|____________________________|EVENTI|__________________________________|

NA serveru ce biti Mnogo eventi KAO DM STUNT ITD ITD ITD....Uradjen je i event skakanje sa padobrana koji ima na dosta mostova...i zgrada...Takodje svaku noc cemo org eventove da igraci mogu izimati nagrade....

|____________________________|SISTEMI|__________________________________|

Na serveru postoji mnogo toga kao sto smo doradili /naruci i iznajmis sobu neku na plazu za kres ili za tres to vi vidite :D :D ali je veoma dobro :D takodje smo uradili SexShop,Mobile Shop,Kafana,24/7 I jos po nesto u trzni centar...Poboljsali rent a car i bike i jos mnogo mnogo toga....Na Serveru su sve kuce ogradjene sve kuce koje postoje su lijepo uredjene i ogradjene kao i citav LS Ulice zgrade bande mafie ....

|____________________________|KRAJ | INFO|__________________________________|

Forum: www.bga-gaming.tk
Adresa:188.138.84.62:5396
FaceBook:http://www.facebook.com/groups/296388777058153/
Otvaranje:Nedelja 19h

OTVORENE PRIJAVE ZA LIDERE NA FORUM : http://balkanarena.byethost8.com/index.php?topic=6.msg50#new

Nadam se Dacete Svratiti Svi Na server i pogledati kako smo poceli a mozda i neko ostane :D :D Svi ste Welcome :D :D

Tvoji forumi su uvijek imali nepla?enu domenu .tk. Daj ?ovje?e uzmi lijepo .info domenu i ?ao.

WorldPlay Owner's

Ada imam covece .com domenu...Nego necu odma da je koristim...Davidim kako ce ici,ako bude islo dobro onda cu da platim ljude da mi urade Portal i Forum kako dolikuje posto necui mat 1 serer nego 3-4 servera cu imati..!!

Santana
Trening kamp: /20

Bez sva?e, molim.

Prijatelj zajednice
 | 5081
Ne mogu shvatiti podjelu kao što je Balkanska.
Trening kamp: 9/20

Kao 1. ZELIM TI SRECU !
Ali kao 2. moje misljenje da ce ovaj tvoj server proci kao i NFS,ali ponavljam sretno .
Stop waiting for things to happen, go out and make them happen.

WorldPlay Owner's

Hvala ti brate moj nadamo se i mi jer smo doveli neke stare ownere drugih servera kao admini na ovaj server da poboljsaju igru i RP!

Prijatelj zajednice
 | 5081
Ne mogu shvatiti podjelu kao što je Balkanska.
Trening kamp: 9/20

Hvala ti brate moj nadamo se i mi jer smo doveli neke stare ownere drugih servera kao admini na ovaj server da poboljsaju igru i RP!

Posalji mi na PM imena tih ownera ?!?
Stop waiting for things to happen, go out and make them happen.

Enrico Castello
Trening kamp: 13/20

Posalji mi na PM imena tih ownera ?!?

Puno si glup...Ova tema nije predvi?ena za zajebanciju,sva?u i te?ko spammanje..btw..Demire sretno i jo? ?u razmislit ! ;)

WorldPlay Owner's

Hvala ti mayer....  :D Zelim ovaj server da uspije kao PRVI NFS na koji su igrali sadasnji scripteri mapperi owneri :D pocinjali su svi na NFS..

Takodje zelim da bude bolji i za druge serv bez REKLAMACIJA da probamo da uspijemo samo se reklamiramo na FB,MSN,Skype i na po neke smo SPONZORI...posto smo usput i hosting firma...Takodje danas stizu i 2 cs servera koja ce biti ubacena na forum!!!

Ako bude islo sve kako treba prebacujemo se na link: www.balkan-arena.com gde ce biti Portal forum i sve na nivou sredjeno..!!

pozz i dobro dosli :D xD

Str: [1] 2 3 4   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2019, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.