Zapadni Balkan SA:MP Facebook

Prijava • Registracija

Server oglasi, informacije i službena lista > Server oglasi SA-MP modifikacije

<< < (3/10) > >>

Bentley:
Čet - 24.11.2011. - 13:46

Kao 1. ZELIM TI SRECU !
Ali kao 2. moje misljenje da ce ovaj tvoj server proci kao i NFS,ali ponavljam sretno .

{PGR}-||-F{I}L{O}Z{O}F:
Čet - 24.11.2011. - 13:55

Hvala ti brate moj nadamo se i mi jer smo doveli neke stare ownere drugih servera kao admini na ovaj server da poboljsaju igru i RP!

Bentley:
Čet - 24.11.2011. - 14:02

Citat: Demir - Čet - 24.11.2011. - 13:55
Hvala ti brate moj nadamo se i mi jer smo doveli neke stare ownere drugih servera kao admini na ovaj server da poboljsaju igru i RP!

Posalji mi na PM imena tih ownera ?!?

Mayer:
Čet - 24.11.2011. - 14:21

Citat: seta [bsz] - Čet - 24.11.2011. - 14:02

Posalji mi na PM imena tih ownera ?!?

Puno si glup...Ova tema nije predvi?ena za zajebanciju,sva?u i te?ko spammanje..btw..Demire sretno i jo? ?u razmislit ! ;)

{PGR}-||-F{I}L{O}Z{O}F:
Čet - 24.11.2011. - 14:25

Hvala ti mayer....  :D Zelim ovaj server da uspije kao PRVI NFS na koji su igrali sadasnji scripteri mapperi owneri :D pocinjali su svi na NFS..

Takodje zelim da bude bolji i za druge serv bez REKLAMACIJA da probamo da uspijemo samo se reklamiramo na FB,MSN,Skype i na po neke smo SPONZORI...posto smo usput i hosting firma...Takodje danas stizu i 2 cs servera koja ce biti ubacena na forum!!!

Ako bude islo sve kako treba prebacujemo se na link: www.balkan-arena.com gde ce biti Portal forum i sve na nivou sredjeno..!!

pozz i dobro dosli :D xD

1 2 [3] 4 5 ... 10   Gore

Navigacija

Lista Poruka

Slijedeća stranica

Prethodna stranica

Idi na punu verzijuForum upustvo