SA:MP zajednica Zapadni Balkan

Sub - 19.01.2019. - 10:13
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
1437
posjeta

Tema: Pravila

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
Spol: Muški
Nature has a way of correcting itself
Trening kamp: 0/20

Stare teme gdje ste tražili skripte i mape, skriptere i mapere te tutorijale, su arhivirane. Sada možete otvarati vlastite teme u ovom pod-forumu i napisati što točno tražite.

Ukoliko se radi o skripti, mapi, tutorijalu ili kakvom drugom radu, onda napišite ime skripte/mape/tutorijala/... te po potrebi opišite rad. Ukoliko želite skriptera ili mapera da radi za vaš server ili zajednicu, onda ispunite ovaj formular:
[color=Deepskyblue][b]Što tražite/nudite:[/b][/color] tekst
[color=Deepskyblue][b]Nagrada:[/b][/color] tekst
[color=Deepskyblue][b]Kontakt:[/b][/color] tekst

Potrudite se da ne stavljate bezvezna imena tema, nego nešto što ima smisla, npr. "Tražim GF mod", "Treba mi LS-PD mapa" te slično.

U ovom pod-forumu možete također ponuditi svoje usluge ostalim korisnicima.
Teme starije od 20 dana biti će zaključane.
« Zadnja izmjena: Ned - 26.08.2018. - 21:16 Smoker »
"You know, many lifetimes ago, I loved a woman immeasurably. And she loved me. And we had a son and then a daughter. And for many years, I felt I was the most fortunate man in the world. My life was bliss. And one night, a man came to my door and he gave me a horrible choice - to leave without saying a word to them, or to stand and watch them tortured and then killed. And I left without a farewell. And to spare them pain, I endured an agony worse than death.

If there's one immutable truth about life... it's often more cruel than it is fair, and rarely provides an opportunity for any of us to find closure. And all your posture and all your threats of war will merely delay the inevitable, causing you to forfeit the opportunity you have... which was denied me."

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2019, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.