SA:MP zajednica Zapadni Balkan
Powered by Experience hosting
177
posjeta

Tema: Rapid-Host.co | Hosting kompanija.

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
Homeboy
**

Skripter/Maper/WebDesign
Trening kamp: 0/20

_____________________________________________________________________________________________________________
Ime hostinga: Rapid-Host.co
URL adresa hostinga: https://rapid-host.co/
Zemlja porijekla: München
Ponuda usluga: GAME- CS1.6,CS:GO,SAMP,COD,MINECRAFT,TF2. VOICE: Teamspeak3
Cijene: CS 1.6: 0.37EUR,SAMP: 0.06EUR MINECRAFT: 1GB RAM = 3EUR CS:GO : 64TICK= 0.05EUR | 128TICK=0.07EUR COD: 0.25EUR
Valuta i način plaćanja: KM/€/MKD/HRK/RSD/USD. | Način plaćanja: Pošta,Banka,PayPal,Skrill,SMS,BTC.
Kontakt: Phone Germany: +4915166056227 | Serbia: +381611597791 | e-mail: [email protected]

-Zašto baš mi?
                        Rapid-Host garantuje svojim klijentima potpunu zaštitu od DDOS napada kao i zaštitu ličnih podataka,u ptotivnom
                        vraćamo klijentu novac.

Refundacija - Svaki korisnik naših usluga ima mogućnost refundacije novca u vremenskom roku od 5dana.

Lokacija naših mašina - France,Italy(OVH) | WEB - Germany(Contabo) Trenutno smo u pregovorima što se premium
                        servera tiče te ako bude sve uredu mogu se očekivati u bliskoj budućnosti.

GamePanel - Rapid-Host koristi licensirani XISS panel te je zaštita dovedena do maksimuma.

WebSite - FULL CMS website je u izradi te se može očekivati u narednih mesec dana,do tada rapid-host koristi
                        privremeni template.

Facebookhttps://www.facebook.com/rapidhost.co/

SSL CERTIFICATE - comodo ecc certification rapid-host.co

Homeboy
**

Skripter/Maper/WebDesign

NOVA VERZIJA WEBSITA PUSTENA U RAD :) HVALA NA POVERENJU

https://rapid-host.co/

Homie

Spol: Muški
Ultimate Project RPG - Founder X Owner
Trening kamp: 20/20

U saradnji sam sa ovim hostingom, zaista odlican hosting sve pohvale  :)
Ultimate Project RPG
Forum: www.ultimate-rpg.info ~ Soon
TeamSpeak3: Soon
SA-MP: Soon
Facebook Page: Klik

Homeboy
**

Bome ocekivao sam nesto od tebe ozb dok nisam primetio sinoc, znaci pratim te kako napredujes i svaka ti cast, samo obezbedi sup snagu. 10/10

Homeboy
**

Skripter/Maper/WebDesign

Hvala svima :) Trudimo se. Kao sto ste mogli videti novi website je u funkciji te je puno dinamicniji.

Soldier

Web Master
Trening kamp: 11/20

Lijepo izgleda stranice, sretno vam bilo. A svakako cu da porucim, ako mi bude sta trebalo.

Homeboy
**

Skripter/Maper/WebDesign

Lijepo izgleda stranice, sretno vam bilo. A svakako cu da porucim, ako mi bude sta trebalo.

Hvala najlepse :) Ukoliko budes zainteresovan ne moras odmah kupovati,Svaki klijent ima pravo na 5 dana test servera,kako bi imao priliku da se uveri u kvalitet.

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2016 - 2018, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.