FORUM OBAVIJEST: Velike prijave za moderatore podforuma (br.2)
SA:MP zajednica Zapadni Balkan

Uto - 25.06.2019. - 14:54
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
3840
posjeta

Tema: Velike prijave za ZBS timove

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: 1 [2]   Dolje   « natrag naprijed »
Spol: Muški
Everybody lies.
Trening kamp: 0/20

RL | Godine: 21
RL | Ime i prezime: Ivan Juric
Koliko dugo igrate SA:MP?: od 2010
Koliko dnevno provedete vremena online?: 8h+
Vaše vrijeme provedeno na forumu?: 22 sat(i) i 58 min.
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?: Na Samp zajednicama, imao sam i svoj server.
Iskustvo u moderiranju foruma? (1/10): 10
Poznavanje BB koda? (1/10): 10
Tim za koji se želite prijaviti? (odaberite samo jedan): Script Team
Neki dokazi da znate raditi za tim koji ste odabrali (kod/slika): http://www.zbsamp.com/index.php?topic=48581.msg437880#msg437880
Zašto baš Vi?: Imam iskustva sa skriptanjem uradio sam dosta modova i imao sam cak 2 svoje zajednice,a kao zadnji projekat sam bio skripter na Los Balkanu serveru koji je otvoren 2010 godine i jos uvijek je tu.

PRIHVAĆEN
« Zadnja izmjena: Čet - 17.01.2019. - 21:33 Kico. »

Jura Diaz

Global Moderator
 | 265

RL | Godine: 16
RL | Ime i prezime: Ibrahim Jeterić
Koliko dugo igrate SA:MP?: 6 godina
Koliko dnevno provedete vremena online?: 3-4 sata
Vaše vrijeme provedeno na forumu?: 5 dan(a), 3 sat(i) i 37 min.
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?: Da
Tim za koji se želite prijaviti? (odaberite samo jedan): GFX Team
Neki dokazi da znate raditi za tim koji ste odabrali (kod/slika): https://www.deviantart.com/ibrahimjeteric
Zašto baš Vi?: a u PS ne radim ono ba da nabacam nego izadjem napolje malo prošetam vidi nešto lijepo i kad dodem kući probam tu emociju koju sam tu dobio da prebacim na svoj rad.Da ga sredim i lijepo da napravim da je sve fajn što se kaže.Volim da radim u PS pogotovo sad kad je škola dodem iz škole nako nikakav uzmem PS i odmaram se u njemu koliko ga volim.Da ne dužm puno sretno svima.

PRIHVAĆEN
« Zadnja izmjena: Pet - 25.01.2019. - 20:19 Kico. »

RL | Ime i prezime: Milos M.
Koliko dugo igrate SA:MP?: 4 god otp
Koliko dnevno provedete vremena online?: Uglavnom oko 4h
Vaše vrijeme provedeno na forumu?: Registrovan pre godinu dana
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?: Jesam na SA:MP Srbija
Iskustvo u moderiranju foruma? (1/10): 9
Tim za koji se želite prijaviti? (odaberite samo jedan): Scripting Team
Neki dokazi da znate raditi za tim koji ste odabrali (kod/slika): http://www.zbsamp.com/index.php?topic=51769.0
Zašto baš Vi?: Smatram da sam dovoljno dobar skripter da bih bio u Scripting Timu. Imam par filterscripti na ovom forumu kao dokaze toga.

PRIHVAĆEN
« Zadnja izmjena: Pet - 25.01.2019. - 20:18 Kico. »

- fucking psycho -
Trening kamp: 12/20

RL | Godine: 18
RL | Ime i prezime: Mergim Pajtak.
Koliko dugo igrate SA:MP?: 8/9 god.
Koliko dnevno provedete vremena online?: Cijeli dan sam tu, jer preko mobitela ulazim preko dana povremeno :D
Vaše vrijeme provedeno na forumu?: 7 dan(a), 3 sat(i) i 50 min.
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?: Yes, Global Mod./Mod. Balkan Extazy, Admin/Global Mod. Zara Gaming, Admin Unification, Global Mod. Guardian i ostali forumi...
Poznavanje BB koda? (1/10): 10+
Tim za koji se želite prijaviti? (odaberite samo jedan): gfx.
Neki dokazi da znate raditi za tim koji ste odabrali (kod/slika): http://www.zbsamp.com/index.php?topic=51756.0 i ima još samo sto me mrzi upload to jest tražiti po kompu.
Zašto baš Vi?: Razumijem se u to što radim i želim pomoći novim ljudima koji bi radili u tom programu a također pomoći forumu da ozivi opet.

PRIHVAĆEN
« Zadnja izmjena: Pet - 25.01.2019. - 20:36 Kico. »
- Gimmyxaz Lehasyezz @ lify -
- "Kada vam netko kaže da je nešto nemoguće, zapamtite da su to njegova ograničenja, a ne vaša." -

- Facebook || Instagram -

- since | 25.06.2015 -

**

RL | Ime i prezime: Arman Drakovac
Koliko dugo igrate SA:MP?: 3-4 godine
Koliko dnevno provedete vremena online?: Kada nemam obaeza bruku, kada imam malo manje ne puno, ukratko mogu biti puno tu za podršku naravno
Vaše vrijeme provedeno na forumu?: 35 min (tek sam ga prekjučer napravio gledao i svidio mi se)
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?: BC, SL, CH...
Tim za koji se želite prijaviti? (odaberite samo jedan): WEB TEAM
Neki dokazi da znate raditi za tim koji ste odabrali (kod/slika): To ćete se vi uvjeriti ovdje sami mojim odličnim radom
Zašto baš Vi?: Mnogo volim raditi oko foruma, uređivati, pravidi nove pdf-ove, ispravljati ako neko nešto nije dobro uradio, raditi slike u PS i objavljvati umjesto nekog naslova kako bi to ljepše izgledalo

**
Trening kamp: 11/20

RL | Ime i prezime: Ensar M.
Koliko dugo igrate SA:MP?: usao u 5-tu godinu
Koliko dnevno provedete vremena online?: Sad je malo teze radi skole,druga smjena ali inace po 6+ sati
Vaše vrijeme provedeno na forumu?: Jao ne znam ako mislite na tacnu registraciju msm da je ovo 3-ca godina
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?: Da bio sam i ovdje u Mapping Sekciji
Iskustvo u moderiranju foruma? (1/10): Reci cu 9
Poznavanje BB koda? (1/10): 8
Tim za koji se želite prijaviti? (odaberite samo jedan): Mapping Team
Neki dokazi da znate raditi za tim koji ste odabrali (kod/slika): Imam dosta zajednica na kojima sam bio mozete pregledati WIP temu od Zerooxa Eltano Community a evo i nekih slika https://imgur.com/a/x2NtOhq
Zašto baš Vi?: Prije dok je na vrhu bio Michael DeSanta bio sam ovdje moderator te sekcije pa bih volio da se vratim na tu poziciju :)

PRIHVAĆEN
« Zadnja izmjena: Pet - 08.02.2019. - 01:50 Doz »

Zivi brzo, umri mlad !!!

RL | Godine: 18
RL | Ime i prezime: Dragutin Rakic
Koliko dugo igrate SA:MP?: 5g
Koliko dnevno provedete vremena online?: 4 - 5h
Vaše vrijeme provedeno na forumu?: Oko 11 dana
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?: Ovde pre... Jos par cs i samp foruma..
Poznavanje BB koda? (1/10): 9
Tim za koji se želite prijaviti? (odaberite samo jedan): Scripting Team
Neki dokazi da znate raditi za tim koji ste odabrali (kod/slika): Ima par radova na mom profilu...
Zašto baš Vi?: Yanimljivo mi je raditi tako nesto na forumu... Usput i pomoci..

Str: 1 [2]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2019, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.