FORUM OBAVIJEST: [Map Battle] Prijave otvorene
NOVA SAMP ZAJEDNICA BALKAN CREED RPG/DM
SA:MP zajednica Zapadni Balkan

Ned - 21.04.2019. - 18:52
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
3694
posjeta

Tema: Novi pocetak

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
 Str: 1 2 [3]   Dolje   « natrag naprijed »
Spol: Muški
Bad Company Roleplay
Trening kamp: 0/20

Šta reći, sretno!

Team for Battle
 | 1207
Nikad poraz,samo lekcija....
Trening kamp: 17/20

Ne znam ni ko si ni odakle si ali sam cuo da si vlasnik BE, server jeste jedan od jacih jer se ja vec mogu nazvati starijim SAMP veteranom i ja pamtim da server radi bas dugo. Znaci nisi neki od juce, draze mi je sto je potpalo pod tvoju komandu, ma koliko te ja ne znao, nego neka [cenzura] koja iza sebe ima 1001 propali projekat.

Ali mora se razraditi plan sta dalje raditi, dobro si naveo sta je to sto je unistavalo ovaj forum ali ne i kako da se vrati.
joj sto tebe ne uzesmo za najbahatijeg clana , Luka je za tebe nobelovan
  Nije sivo nego crno do kraja!
Ne možemo ništa bez kodova,jedino u kašike da gledamo!

Prijatelj zajednice
 | 3834
1sima1
Trening kamp: 16/20

Ne znam ni ko si ni odakle si ali sam cuo da si vlasnik BE, server jeste jedan od jacih jer se ja vec mogu nazvati starijim SAMP veteranom i ja pamtim da server radi bas dugo. Znaci nisi neki od juce, draze mi je sto je potpalo pod tvoju komandu, ma koliko te ja ne znao, nego neka [cenzura] koja iza sebe ima 1001 propali projekat.

Ali mora se razraditi plan sta dalje raditi, dobro si naveo sta je to sto je unistavalo ovaj forum ali ne i kako da se vrati.
Kojim sam ja objasnjenjem najbahatiji ovde?
Simu za SMODa  xD

Zamisli to aaaaaaaaaaaaaaaa xD
Ovo bi postao "filozofski forum"

Team for Battle
 | 1408
If you can dream it,you can do it
Trening kamp: 0/20

Ne diraj nam šimu, naše nacionalno blago.

Team for Battle
 | 1207
Nikad poraz,samo lekcija....
Trening kamp: 17/20

Kojim sam ja objasnjenjem najbahatiji ovde?
Moja greska pogresno sam shvatio mislio sam ovo nego neka [cenzura] da se odnosi na Doz-a pa zato sry
  Nije sivo nego crno do kraja!
Ne možemo ništa bez kodova,jedino u kašike da gledamo!

Trening kamp: 20/20

hahahahahahahhaha
U programiranju ne postoji šablon, postoji ideja kako nešto dobiti i ona je relativna jer uvijek postoji bolja i lošija.

Život je igra. Igraj se.
Trening kamp: 20/20

Sretno ! I oprosti u vezi ovog dijela dole, što sam te citirao, morao sam ti odgovoriti jer to je samo bila snalažljivost tadašnje administracije navedenih, malo mi je besmisleno da kao jedan vlasnik jedne zajednice koja zapravo ne bi trebala imati veze s nijednim serverom, nego bi trebala biti neutralna, toliko puta spomeneš svoj/u server/zajednicu u ovoj temi, te da toliko ističeš sebe i svoju zajednicu. Da se razumijemo, da svaka tebi čast na tvojoj zajednici, tebi kao jednoj snalažljivoj osobi, i na svemu, ali ti kao vlasnik ove neutralne zajednice, ne bih trebao najavljivati "novi početak" sa toliko puta spomenutom svojom zajednicom u svojoj "Novi početak" objavi, a isto tako, mislim, ispravi ako griješim, da ne bi trebao spominjati neku drugu zajednicu, u ovom slučaju Xeptic.
Mislim da si jednostavno trebao samo najaviti novi početak i pripremiti nas, barem riječima, a poslije djelima na nešto novo. Koliko vidim, meni to jedinom smeta, odnosno ne smeta mi, samo ti moram reći onako kako ja to vidim, ali imaš podršku !

Na primer, u jednom trenutku forum je slobodno mogao da promeni ime u Xeptic ZBS,
zbog enormnog reklamiranja servera koji na kraju nikada nista ozbiljno nije ni uradio
E, isto kao što te dole citiram, tako je i adminsitracija gore navedene zajednice, mogla da "organizuje ljude", da "napravi dobru reklamu", te da "pronadje partnerstva za koja su mislili da će biti uspješna".
ali mogu da organizujem ljude, da napravim dobru reklamu i da probam da pronadjem partnerstva za koja mislim da ce biti uspesna.
Ako bude, bit će

Str: 1 2 [3]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2019, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.