FORUM OBAVIJEST: Velike prijave za moderatore podforuma (br.2)
SA:MP zajednica Zapadni Balkan

Uto - 25.06.2019. - 14:43
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
1515
posjeta

Tema: Velike prijave za Global Moderatore

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1] 2   Dolje   « natrag naprijed »
Administrator
 | 833
Spol: Muški
Trening kamp: 20/20

Velike prijave za Global Moderatore

INFO
    Pozdrav, odlucili smo primiti odredjeni broj novih Global Moderatora, te s toga otvaramo ove prijave.

U nastavku ćemo opisati posao global moderatora.

KATEGORIJE
    Global Moderatori ne održavaju niti jednu posebnu kategoriju. Oni su zaduženi za čitav forum pa stoga provjeravaju sve kategorije, odnosno one koje im administrator naloži ako dođe do raspodjele zadataka. Global moderator je šef klasičnim moderatorima pa stoga može naložiti klasičnim moderatorima da vrše određene zadatke ili izmjene u svom podforumu koji uređuju, naravno to mora potvrditi administrator.
POMAGANJE
    Global Moderatori su dužni pomoći svim korisnicima u svim onim temama u koje se oni razumiju. Dakle ako ste dobri u skriptanju dužni ste da češće provjeravate podforume vezane za skriptanje i u njima pomažete članovima. Ostale podforume i teme (u koje se ne razumijete) trebate pregledati, ali niste dužni pomagati ukoliko ne posjedujete potrebno znanje, odnosno ako ne možete pomoći korisniku na konkretan način.
    S druge strane dužni ste pomoći svim korisnicima koji traže pomoć u snalaženju na forumu, oko pravila, svađa i slično.
BANOVANJE
    Global Moderatori imaju ovlasti koje im omogućavaju da problematične korisnike udalje sa foruma. Ove ovlasti im pomažu pri sprovođenju pravila. Konačni tumač pravila je administrator kojem se global moderator može obratiti u slučaju da nije siguran šta mu pravila nalažu u nekoj situaciji.
NAPREDOVANJE
    Global Moderatori  imaju mogućnost napredovanja u pozicijama administracije foruma. Svi oni koji se iskažu mogu napredovati čak do pozicije administratora. Nakon dovoljno dugog vremena na poziciji administratora možete preći i u upravu foruma. Dakle napredovanje je apsolutno.
    S druge strane ukoliko izgubite poziciju (na regularan način) onda postajete PRIJATELJ ZAJEDNICE, u čast vaših zasluga prema zajednici.
AKTIVNOST
    Global Moderatori trebaju biti osobe koje su najaktivnije na forumu s obzirom da oni imaju veliki autoritet nad moderatorima i imaju bitna zaduženja u smislu redovne kontrole svih podforuma ovog foruma.

Prijave traju dok se ne skupi odredjeni broj Global Moderatora.
NAPOMENA: Nemojte se prijavljivati za global moderatora ukoliko mislite napustiti poziciju za manje od dva mjeseca jer ukoliko napustite poziciju za to vrijeme bit ćete kažnjeni suspenzijom sa foruma na 7 dana. Prijavite se isključivo ukoliko imate vremena za rad i pomoć na forumu.

KOD ZA PRIJAVU
Prijave vršite u sljedećem formatu

[/list][color=#CC0000][b][i]RL[/i] | Godine:[/b][/color][i]Vaš tekst[/i]
[color=#CC0000][b][i]RL [/i]| Ime i prezime (samo inicijali):[/b][/color][i]Vaš tekst[/i]
[color=#CC0000][b]Koliko dugo igrate SA:MP?:[/b][/color][i]Vaš tekst[/i]
[color=#CC0000][b]Koliko dnevno provedete vremena online?:[/b][/color][i]Vaš tekst[/i]
[color=#CC0000][b]Vaše vrijeme provedeno na forumu?:[/b][/color][i]Vaš tekst[/i]
[color=#CC0000][b]Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:[/b][/color][i]Vaš tekst[/i]
[color=#CC0000][b]Iskustvo u moderiranju foruma? (1/10):[/b][/color][i]Vaš tekst[/i]
[color=#CC0000][b]Poznavanje BB koda? (1/10):[/b][/color][i]Vaš tekst[/i]
[color=#CC0000][b]Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): [/b][/color][i]Vaš tekst[/i]

Izgled pravilne prijave:

RL | Godine:Vaš tekst
RL | Ime i prezime (samo inicijali):Vaš tekst
Koliko dugo igrate SA:MP?:Vaš tekst
Koliko dnevno provedete vremena online?:Vaš tekst
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:Vaš tekst
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:Vaš tekst
Iskustvo u moderiranju foruma? (1/10):Vaš tekst
Poznavanje BB koda? (1/10):Vaš tekst
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Vaš tekst

Sretno svima!
Global Moderator - 21.10.2018
Co-Administrator - 23.1.2019
Administrator - 22.4.2019

*
SA:MP Since 20014 - Mapping Since 2017
Trening kamp: 0/20

RL | Godine:15
RL | Ime i prezime (samo inicijali):S.K - HaLi
Koliko dugo igrate SA:MP?:4 godine
Koliko dnevno provedete vremena online?:7h
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:Jedno 2 godine ali ne na ovom acc
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:Ne, ali znam dosta stvari oko toga jer se bavim teamspeak3 desc codingom a to je veoma slično.
Iskustvo u moderiranju foruma? (1/10):7,5
Poznavanje BB koda? (1/10):4/10
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Želim pomoći ostalim novim mapperima jer znam da mapam. Imam volje da pomažem novim korisnicima ovog foruma i da poboljšam svoje iskustvo oko BB koda.

My life, my game!
Trening kamp: 16/20

RL | Godine:19
RL | Ime i prezime (samo inicijali):A.B.
Koliko dugo igrate SA:MP?:Od 2012
Koliko dnevno provedete vremena online?:3-4h
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:14 dan(a), 5 sat(i) i 18 min.
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:YUB, BC, NG, BSMF, ZBS :D
Iskustvo u moderiranju foruma? (1/10):10
Poznavanje BB koda? (1/10):10
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Registrovao sam se na ovaj forum tačno prije 6 godina, što možete i sami vidjeti. Još uvijek sam tu, šta više treba da kažem :D
« Zadnja izmjena: Čet - 24.01.2019. - 11:44 sxer4k »

Global Moderator
 | 552
...
Trening kamp: 17/20

RL | Godine:18
RL | Ime i prezime (samo inicijali):B.A.
Koliko dugo igrate SA:MP?:7-8 godina
Koliko dnevno provedete vremena online?:Pa evo od kad se vratio kao nekad pre jedno 6-7 godina odlučio sam se oonovo aktivirati
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:1 dan(a), 15 sat(i) i 2 min.
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:Da, fort balkan, xeptic, te i mnogim manjima
Iskustvo u moderiranju foruma? (1/10):Slobodmo mogu reći 10 jer sam i sam pravio
Poznavanje BB koda? (1/10):takođe mogu reći 10 ps. Pišem s moba
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Ima mnogo toga da se kaže, kao prvo veoma sam iskusan i znam šta jedan global moderator treba raditi, te sam naravno i ovo gore pročitao. Imao sam i forum account ovdje veoma davno ali kad sam se vratio sampu zaboravio sam šifru. Eh ovako kao global moderator trudio bih se da forum bude što aktivniji time što bih dovodio razne lhude, reklamirao. Bio bih pravedan i pošten forumaš, sve bih sagledao 2 puta. Popuštao bih malo ali ne i pretjerano. Bio bih i tu da pomognem svima. Eto ne bih da dužim puno.Srečno svima nadam se da će mi administracija dati šansu

*

RL | Godine:20
RL | Ime i prezime (samo inicijali):N. M.
Koliko dugo igrate SA:MP?:2012
Koliko dnevno provedete vremena online?:U dosta na raznim forumima
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:1h
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:Balkan Samp Moderator, i na stranim forumima 2 put.
Iskustvo u moderiranju foruma? (1/10):10/10
Poznavanje BB koda? (1/10):10/10
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Zato sto bih pre svega zeleo da doprinesem svojim znanjem i iskustvom, ovom forumu. Imam odliste liderske sposobnosti i timski rad tako da bih se lako uklopio sa ekipom. Imam dosta slobodnog vremena koje bih mogo da posvetim ovom forumu i njegovom napredku. Takodje i moje dugogodisnje isksutvo sto se tice SAMP-a. Takodje igram i na Balkan Extazy Community od opena i uvek sam bio uzoran clan zajednice. Takdje na ovom forumu sam od 2015 ali iz nekog razloga ne prikazuje tacno vreme provedeno
« Zadnja izmjena: Sri - 23.01.2019. - 21:26 Biza911 »

*

RL | Godine:21
RL | Ime i prezime (samo inicijali):ĐV
Koliko dugo igrate SA:MP?:6 godina
Koliko dnevno provedete vremena online?:7-8h
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:-
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:Da Balkan Extazy, THINK GREEN
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Razumem se dosta oko foruma želeo bih da pomognem itd itd ...

« Zadnja izmjena: Sri - 23.01.2019. - 23:35 GROBARI JUG »
Instagram: @partizan_champion

Prijatelj zajednice
 | 313
Everybody lies.

RL | Godine:21
RL | Ime i prezime (samo inicijali):I.J
Koliko dugo igrate SA:MP?:Od 2010
Koliko dnevno provedete vremena online?:8 sati recimo.
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:1d 1h 40min
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:Da jesam Na Samp zajednicama, imao sam i svoj server
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Zato što u zadnje vrijeme dosta vremena provodim na ovome forumu,imam dovoljno iskustva i znanja za vođenje. Imam dosta iskustva i znanja u razlicitim PDFovima na ovom forumu tako da bih i tu bio od pomoći,registriran sam 2013 godine i do sada nikada nisam bio kažnjavan, nebih htio sada obecavati brda i doline no znajte da cu uciti sve sto je u mojoj moci da pomognem forumu,svojim iskustvom i znanjem.

Jura Diaz

*

RL | Godine:17.
RL | Ime i prezime (samo inicijali):D. T.
Koliko dugo igrate SA:MP?:9 godina, od 2010.
Koliko dnevno provedete vremena online?:Na forumu mogu provesti 8-10h dnevno.
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:4 dana (na ovom novom accountu).
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:Nekoliko CS foruma, manje bitno.
Iskustvo u moderiranju foruma? (1/10):10.
Poznavanje BB koda? (1/10):10.
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): SA-MP sam počeo da igram 2010. godine, verovali ili ne, od početka ‘karijere’ sam počeo da čitam i učim sve više o ovoj igrici. Počeo sam malo rekreativno da se bavim skriptanjem i mapanjem, tako da i o tome znam mnogo stvari. Trenutno ne igram aktivno ni na jednom serveru, ali svakako provodim skoro ceo dan prateći našu SA-MP scenu kao i oficijalni SA-MP forum. Iskreno mislim da sam odličan kandidat za ovu poziciju, imam vremena, volje i što je najvažnije, ZNANJE!

- fucking psycho -
Trening kamp: 12/20

RL | Godine:18
RL | Ime i prezime (samo inicijali):M. P.
Koliko dugo igrate SA:MP?:8/9 god.
Koliko dnevno provedete vremena online?:Prilično dosta jer ulazim i preko mobitela.
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:7 dan(a), 3 sat(i) i 6 min.
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:Balkan Extazy, Zara Gaming, Unification, Jamaica, Guardian.
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Prije sam bio moderator ovog foruma i ja sam bio osnivač design zone ali životne prepreke mi nisu više davali toliko vremena da se posvetim tome... dobar sam skoro s svim članovima zbs foruma te mi je to i jedino bitno, dobra komunikacija i da nema nesuglasica ili preiprka.
Prije aam bio samo obični moderator, želim pokušati pomoći forumu jer mu to zaista treba....
« Zadnja izmjena: Čet - 24.01.2019. - 02:32 wonderkid. »
- Gimmyxaz Lehasyezz @ lify -
- "Kada vam netko kaže da je nešto nemoguće, zapamtite da su to njegova ograničenja, a ne vaša." -

- Facebook || Instagram -

- since | 25.06.2015 -

**
Trening kamp: 11/20

RL | Ime i prezime (samo inicijali):E.M
Koliko dugo igrate SA:MP?:5 godina
Koliko dnevno provedete vremena online?:5-10h
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:3 god ja msm nepune
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:Da ovdje sam bio u mapping teamu
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Brate bio sam vec ovdje moderator i mnogo sam aktivan sto se tice tog a i bilo mi je malo smor kad su mi skinuli mapping team ovdje pa ono zelim da jos nesto postignem ovdje nadam se da cete uvaziti moje molbe :D
« Zadnja izmjena: Čet - 24.01.2019. - 04:15 #MuMy »

Dwayne Hernandez

RL | Godine:23
RL | Ime i prezime (samo inicijali):Teodorovic P***
Koliko dugo igrate SA:MP?:12 god
Koliko dnevno provedete vremena online?:zavisi kako kad, uglavnom poprilicno aktivan
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:jos malo pa 50 dana
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:BExtreme, BExploziv, ovde
Iskustvo u moderiranju foruma? (1/10):9
Poznavanje BB koda? (1/10):9
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): ovo mi je drugi nalog, prvi mi je obrisan, ne znam ni sam zasto, aktivnost na oba naloga mi je preko 70-75 dana
2 ili 3 puta sam bio moderator u podforumu Pomoć i rješenja oko PAWN jezika, ne igram ni na jednoj zajednici, ali forume posjecujem, aktivan sam i na oficijalnom SA-MP forumu, pozz

Prijatelj zajednice
 | 1317
~Skripter~

RL | Godine:19
RL | Ime i prezime (samo inicijali):B.K
Koliko dnevno provedete vremena online?:Dosta dugo
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:3d 10h 44m
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:Ovom
Poznavanje BB koda? (1/10):9,5
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Pa zato jer želim da pomognem ovoj zajednici, da se zanimam jer mi je dosadno i jednostavno volim provoditi vrijeme na ovom forumu i bilo bi mi drago kada bih uspio doci do te funkcije, u koliko dodjem opravdat cu je.. :) Hvala i sretno i meni i svima vama
Moji radoviUskoro nešto novo.

Scripting Team - 19.07.2018
Global Moderator - 24.01.2019

RL | Godine:16
RL | Ime i prezime (samo inicijali):MM
Koliko dugo igrate SA:MP?:4+ godine
Koliko dnevno provedete vremena online?:4h otp
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:Registrovan pre godinu dana
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:Bio sam na SAMP Srbija od samp foruma
Iskustvo u moderiranju foruma? (1/10):9
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Smatram da bih obavljao duznosti kako treba te bih time pomagao forumu

*

RL | Ime i prezime (samo inicijali):D.B.
Koliko dugo igrate SA:MP?:5 godina
Koliko dnevno provedete vremena online?:5-6h
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:15min kao registrovan korisnik
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:SAMP Srbija
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Odlican sam programer znam da radim u programskim jezicima Java,Python,DevC++...Imam iskustva sa izradom foruma...Zelim da pomognem ovom forumu

Global Moderator
 | 265

RL | Godine:16
RL | Ime i prezime (samo inicijali):I. J.
Koliko dnevno provedete vremena online?:3/4 sata
Vaše vrijeme provedeno na forumu?:5 dan(a), 2 sat(i) i 13 min.
Jeste li ikada bili moderator/Super/Global moderator na nekim forumima, te ukoliko jeste kojim?:Jesam,na par GFX foruma i par foruma koji nesmijem ovde navest.
Zašto baš Vi? (najmanje 30 riječi): Iskusan sam i aktivan.Dobar sam u Photoshopu i tako bi pomagao drugi članovima pravio bi im slike za potrebne teme.Kao Super Moderator dosta bi provodio vremene u pod forumu za koji sam zadužen.Znam ja ono za sve ste zaduženi ali kad te admin zaduži za neki.Trudio bi se da što više igračiam pomognem da igrače koji krše pravila kaznim.One koje krše pravila dobro bi ih prvo pregledo dali su kršili pa onda kaznio.Super moderator je velika pozicija di bi trebali ljudi da budu koji imaju poznavanja i koliko toliko iskustva.Na forumu do sada nisam nikako bio kažnjen samo kad sam ošao sa pozicije GFX.Kao super moderator bio bi maksimalno predržan pravilima i uputama.Prije nego šta bi išta kaznio i uradio kosultovo bi se sa glavnim adminima i popričo prvo sa njima.Sretno svima sa prijavama.
« Zadnja izmjena: Čet - 24.01.2019. - 21:34 ʜᴏʀᴅᴀs »

Str: [1] 2   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2019, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.