Zapadni Balkan SA:MP Facebook

Prijava • Registracija

ZBS Battle > PAWN takmičenje

<< < (40/56) > >>

Kleo:
Pon - 18.03.2019. - 20:54

Citat: Bolex_ - Pon - 18.03.2019. - 14:59
Gdje je moja mapa pekare 😁

Nema veze, skinut ću neku sa foruma.
jbg nisam imao vremena uradit cu kroz narednih par dana

Ł[email protected]:
Uto - 19.03.2019. - 13:49

Citat: #Teodorovic - Pon - 18.03.2019. - 20:20
najjaci izgovori majke mi
mogao bih se prijaviti ako nahvatam vremena
mogao bih se prijaviti ako mi bude slobodan komp od brata/sestre
mogao bih se prijaviti ako mi ne bude mrsko
 :D :D xD
za razliku od tih muljatora ja bas i nemam vremena na bacanje :)

Kleo:
Uto - 19.03.2019. - 18:02

Eto da iznesem da predajem script battle ne svojom voljom nego spletom glupih okolnosti koje mi se ponavljaju vec nekoliko puta! Sve sam odradio kostur cijeli sve u redu i sad ubacim neke stvari da zavrsim i predam rad ovo mi se desi da samo blinka po 10 minuta i nista ne uradi! Nemam backup-a a niti zivaca da vise radim na ovom radu , cestitke Ogilu na pobjedi , zao mi je sto sam ispao na ovaj nacin , imao sam zelju da pobjedim i mogucnost međutim pawno je izabrao drugačiji put

ApexL:
Uto - 19.03.2019. - 18:32

Citat: Kleo - Uto - 19.03.2019. - 18:02
Eto da iznesem da predajem script battle ne svojom voljom nego spletom glupih okolnosti koje mi se ponavljaju vec nekoliko puta! Sve sam odradio kostur cijeli sve u redu i sad ubacim neke stvari da zavrsim i predam rad ovo mi se desi da samo blinka po 10 minuta i nista ne uradi! Nemam backup-a a niti zivaca da vise radim na ovom radu , cestitke Ogilu na pobjedi , zao mi je sto sam ispao na ovaj nacin , imao sam zelju da pobjedim i mogucnost međutim pawno je izabrao drugačiji put

Imas toliko vremena da napravis jos 16 sistema, mislim da bi bilo suludo da se predas

Hydra.:
Uto - 19.03.2019. - 18:40

Ne blinka bez razloga.

1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 56   Gore

Navigacija

Lista Poruka

Slijedeća stranica

Prethodna stranica

Idi na punu verzijuForum upustvo