FORUM OBAVIJEST: Nagrade za nove i stare korisnike
SA:MP zajednica Zapadni Balkan

Ned - 20.10.2019. - 01:07
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
80
posjeta

Tema: [DEV] Death System

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
**
Trening kamp: 14/20

Citat
Pozdrav svima!
Ovom prilikom želim da vam predstavim jedan od mojih sistema sto sam radio u nekom nedavnom periodu u vidu prakse oko pawn jezika koji želim da naučim baš do kraja i koliko mogu. U pitanju je nešto što priznajem nije nešto spektakularno ali eto šta je tu je što bi se reklo. Kada umrete vratite se na mjesto gdje ste umrli te se pokreće timer od 4 minute koji vam pruza dovoljno vremena da vas oživi hitna pomoć ili da jednostavno umrete!

Citat
Tokom čekanja timera vi ili bilo koja osoba u prolazu može iskoristiti dostupnu komandu: /damages [ID/Dio igrača] koja pruža sve informacije o vašoj nedavnoj smrti kako i oštećenju koje vas je ubilo ili usmrtilo.

Citat
Nakon isteka timera, kucanjem komande /acceptdeath automatski se stvarate ponovo ispred bolnice gdje vam se naplati određena svota novca zbog njihovog održavanja vašeg tijela.

Citat
Nadam se da vam se sviđa moj rad iako nije nešto posebno, ali eto to je što sam ja spremio za večeras.
Pozdrav, Salesman.

Prijatelj zajednice
 | 3551
Spol: Muški
Ne znam jesam poš`o il sam doš`o...
Trening kamp: 20/20

Lijepo, pohvale.
    Došao sam u igru da se udovoljim i zezam s novim ljudima, a ne da dvije trećine igre provedem pisajući esej.

Najnoviji radovi:

Ostali radovi:

MEMBER SINCE - 22.06.2015.
    EX GLOBAL MODERATOR - 20.07.2017 : 03.05.2018
    EX CO-ADMINISTRATOR - 03.05.2018 : 12.09.2018
    [/list]

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2019, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.