FORUM OBAVIJEST: [Scripting Battle] Sačo vs Kleo (Veliko finale)
SA:MP zajednica Zapadni Balkan

Uto - 26.03.2019. - 20:04
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
4056
posjeta

Tema: [Info] Pravila pod-foruma

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
 Str: [1]   Dolje   « natrag naprijed »
*
Trening kamp: 0/20

Server oglasi SA:MP modifikacije   
Ovo su pravila našeg podforuma kojih se morate pridržavati.

• Pravila ovog podforuma su definisana Generalnim pravilima ove zajednice koje možete pogledati ovdje, ali i dodatnim pravilima ispod.
  • Ukoliko nemate ideje, a i ne znate kako napisati opis za Vaš server, posjetite temu Kako najbolje opisati vaš server? gdje je sve detaljnije objašnjeno.

1. Temu za opis Vašeg servera smijete otvarati samo jednom mjesečno;
          2. Teme starije od 20 dana u kojima nema daljnje rasprave/diskusija će biti zaključane;
          3. Zabranjeno reklamirati server ukoliko niste vlasnik ili su-vlasnik tog servera (smijete jedino reklamirat server ukoliko imate dopuštenje vlasnika, uz dokaz slike s dopuštenjem od vlasnika);
          4. Ne otvarajte teme ukoliko nemate IP Vašeg servera ili počinje s ovim:         
  • 192.168
  • 169.254
  • 10.
  • 127.0
  • 5.

- To su vaše lokalne IP adrese a na njih se ne mogu spojiti drugi igrači;
          5. Pri postavljanju teme potrebno je navesti originalan naziv moda ukoliko se radi o editu;
          6. Za sve koji komentarišu taj server, strogo je zabranjeno postavljati postove koje sadrže sljedeće "Opet taj mod", "Što će ti GF?", "NL je sranje" i sl.
          7. Postovi takvog tipa bit će izbrisani, a autori posta ukoliko nastave ponavljati grešku bit će kažnjeni.
          8. Prilikom otvaranja teme dužni ste ispuniti sledeće uslove:
  • Dužina opisa mora da sadrži minimalno 200+ riječi,
  • Minimum 10+ slika/videozapisa(video zapisi nisu obavezni ali po bolje je za vas i vašu zajednicu),
  • BBCode mora da bude uredno i čitko ispisan, ako se ne razumijete baš u tu vrstu koda možete pogledati ovdje.

Poštujte ova pravila, i pravila foruma.
« Zadnja izmjena: Uto - 08.07.2014. - 21:55 RAPlaY »
Citat
o meniBavim se web dizajnom od 2009 i puno toga sam na njemu naučio krenio sam tada raditi i s SMF-om!
Sada radim odlično ali još cu bolje radim cu skolu za Web Dizajn nema nikoje druge!
Iste godine sam se počeo bavit i PAWNO Scriptanjem bio sam dobar ali i sad sam dobar..
Bavim se s PHP-om,CSS-om,JavaSkriptom,HTML-om,SMF-om i ostalim stvarima!
Ukoliko trebate pomoc javite mi se na PM!
Copyright balkanika.
On se bavi web dizajnom i ići će u tu školu, a ni pravopis nezna.  :zid:

Prijatelj zajednice
 | 6892
Spol: Muški
Trening kamp: 11/20

Refresh. Pravila izmijenjena i uređena. Čitajte i poštujte ih!

Prijatelj zajednice
 | 4174
Spol: Muški
Trening kamp: 20/20

Dodano je novo pravilo koje morate poštovati u suprotnom će vam opis servera biti obrisan.

8. Prilikom otvaranja teme dužni ste ispuniti sledeće uslove:
  • Dužina opisa mora da sadrži minimalno 200+ riječi,
  • Minimum 10+ slika/videozapisa(video zapisi nisu obavezni ali po bolje je za vas i vašu zajednicu),
  • BBCode mora da bude uredno i čitko ispisan, ako se ne razumijete baš u tu vrstu koda možete pogledati ovdje.
Da bi što bolje opisali vaš server kliknite na sljedeći link: http://www.zbsamp.com/index.php?topic=9484.0

Str: [1]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2019, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.