FORUM OBAVIJEST: Forum na prodaju
SA:MP zajednica Zapadni Balkan

Sub - 25.05.2019. - 03:42
Aktiviraj Nyx stil Aktiviraj Elastica stil
18485
posjeta

Tema: Početak vaše SA:MP karijere

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.
 Str: 1 ... 7 8 [9]   Dolje   « natrag naprijed »
**
Spol: Muški
Trening kamp: 0/20

Pa ovako moja SA:MP karijera počinje 2014 godine, saznao ni sam ne znam kako za SA:MP, GTA igrao ko lud naravno, kada sam tek instalirao nisam ni znao da postoje balkanski serveri i igrao sam na ono Internet pa koji mi se potrefi, sjećam se najviše sam igrao na jednom Cops and Rober (kako se već piše XD), zatim DM. Kasnije sam malo i gledao neke klipove što se tiče CroHerze-a, pa sam tako počeo i prvi put zaigrao na Balkanskom samp srw RolePlay, tadašnji nick mi je bio Michael Guerero, CH se zatvorio neki global glupost bila pa sam prešao na FR (freeroam). Bio je solidan broj igrača, mnogo zabave. Tako sam se tu prijavio i došao do GS3. Ubrzo se pokrećem i na forumu što se tiče Marketinga, Interviju tima, CH Radio, Moderator ukratko sve živo :D. Počinjem igrati i na Cops and Rober, CroHerze DM. Bilo je mnogo njihovih servera. Na svakom su bili skoro pa uspješni. Zatvara se COP, ostajem više na FR, DM. Da skratim priču, najvljivanje novog RP-a, FR, DM se zatvaraju. Inače nick na FR: Arma, DM: ARMA. Otvorio se novi mod nije bio, ubrzo se zatvrio i on. Tada me je pozvao moj drug Hrsto da idem na njegov srw tj 2 srw FC, BC. Gdje sam bio admin i na FC-u vodio lidere Admin 1337. Zatvaraju se i ta dva, idem kod nelsona na SL kao pozvan, dobijam GS-a. Server i dan danas radi dobar je. Neko vrijeme sam igrao na SkillAreni, tj udjem i dnasn nekad hahaha. Nick: Michael_Taylor. Prestajem malo sa SA i prelazim na sadašnji mod CH:RP gdje igram svaki dan sa svojom ekipom. Bilo je tu još dosta svega, ali ne da mi se pisati sada.

Spol: Muški
Nikad poraz,samo lekcija....
Trening kamp: 17/20

E bila su to vremena jednog jutra ja ustanem kad ono stariji buraz jos nije ni zaspao a ja trebam u sk oko 7sati mni se to svidilo i ja odglumim bolest samo da probam i ja multiplayer davno je to bilo neki GTA Bosna server bio igrao tu nesto bezveze i onda preko fb nadjemo srw GZone definitivno jedan od najboljih servera gdje sam igrao sto se tice ekipe , zatim oko 2014te Gzone se zatvara ja sjeban zbog odluke vlasnika servera odlucim da ja otvorim svoj srw i tako malo po malo otvorim svoj server ono 20 30 igraca laganica vodili ja i buraz nakon godinu dana pukne meni hard disk msm crkne obrise se mod a na hostu imao samo amx tako da zatvorim srw i onda igram na Balkan Summeru pa Global Gamingu zatim Virtual Games i onda opet ista prica sa srw ali sam ovaj put imao na usbu stariju verziju mni dopizdi objavim ovdje  mod i prestanem igrat sampa onda decembar 2018 ponovo udjem na story life igram do februara i rvo sada lutam opet
« Zadnja izmjena: Pon - 11.03.2019. - 12:56 Kleo »
  Nije sivo nego crno do kraja!
Ne možemo ništa bez kodova,jedino u kašike da gledamo!

Str: 1 ... 7 8 [9]   Gore   « natrag naprijed »

© 2011 - 2019, SA:MP zajednica Zapadni Balkan. All rights reserved.